مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / کاشی / مرکز خرید کاشی طرح دار سنتی

مرکز خرید کاشی طرح دار سنتی

استفاده از سرامیک و کاشی طرح دار سنتی در دکوراسیون داخلی منازل در سال های اخیر بسیار محبوب می باشد.

مرکز خرید کاشی می تواند با ارائه کاشی های طرح دار سنتی در انواع مختلف دست خریدار را برای انتخاب باز بگذارد.

کاشی های طرح دار سنتی در انواع طرح های سنتی و همچنین با سایزهای مختلف تولید می شود که مرکز خرید می ‌تواند با عرضه آن ها نیاز همه افراد را برآورده کند. 

مرکز خرید کاشی طرح دار سنتی

ابعاد مختلف کاشی طرح دار سنتی آشپزخانه

ابعاد مختلف کاشی طرح دار سنتی آشپزخانه

کاشی و سرامیک از دسته مصالح و متریال هایی است که در دکوراسیون داخلی از آن استفاده زیادی می شود برای انتخاب کاشی و سرامیک برای آشپزخانه با دنیای تنوع روبرو می شوید.

که به راحتی می توانید با هر سبکی که مد نظر دارید کاشی آشپزخانه را در رنگ های گوناگون و طرح های متفاوت پیدا کنید یکی از این رنگ و طرح ها که بی نظیر و زیبا می باشد کاشی سنتی آشپزخانه می باشد.

کاشی های سنتی در طرح های مختلف هندسی، گل مرغ، مقرنس و طرح‌ های بسیار زیاد دیگری وجود دارد با توجه به این که زیبایی نقش ها و طرح های سنتی بسیار زیاد است و به عنوان کاشی آشپزخانه دارای مخاطبان و طرفداران خاصی می باشد.

کاشی طرح دار سنتی با توجه به نوع طرحی که دارد دارای ابعاد مختلفی می باشد بسته به این موضوع که طرح سنتی دارای یک داستان و قصه باشد و یا این که کاشی ها به صورت تک تک بر روی آنها نقوش سنتی حک شده باشند می تواند در ابعاد مختلفی تولید شود.

به عنوان مثال اگر کاشی سنتی دارای طرح های گل مرغ یا طرح های قاجاری باشد به دلیل این که یک منظره را توصیف می‌ کند این کاشی ها در ابعاد برابر و یکسانی تولید می شود اما طرح های فیروزه ای و همچنین طرح های اسلیمی به دلیل این که هر قطعه از کاشی طرحی مجزا دارد می تواند در ابعاد بزرگتر و یا کوچکتر نیز تولید شود و با توجه به نیاز و سلیقه مشتری تهیه شود. 

ارزانترین قیمت کاشی در بازار تهران

ارزانترین قیمت کاشی در بازار تهران

کاشی و سرامیک یکی از مصالح بسیار پرکاربرد در دکوراسیون داخلی می باشد شهر تهران با توجه به وسعتی که دارد دارای تنوع بسیار زیادی در کاشی و سرامیک می باشد.

قیمت کاشی تهران با توجه به درجه و کیفیت آن مشخص می شود هرچه کیفیت کاشی مرغوب باشد قیمت آن نیز بالاتر می شود.

برای تهیه ارزانترین قیمت باید به نکاتی هم توجه کنید مانند نوع سرامیک و کاشی، کیفیت کاشی، درجه کاشی همچنین ابعاد و طرح کاشی و محل استفاده کاشی با توجه به این نکات می توانید ارزانترین قیمت را برای کاشی مشخص کنید. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده کاشی دیواری آشپزخانه طرح دار

در معاملات تجاری که روزانه انجام می دهیم فروش کاشی دیواری آشپزخانه طرح دار، در اولویت های اساسی کار های ما قرار گرفته است. با عرضه این نمونه ها در نظر داریم تا

پاسخی بگذارید