مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / کاشی / قیمت کاشی دیواری ارزان طرح سنگ

قیمت کاشی دیواری ارزان طرح سنگ

یکی از قدیمی ترین و زیباترین مصالح ساختمانی کاشی می باشد که علاوه بر دیوار حمام و آشپزخانه می تواند حتی در مکان هایی مانند اتاق پذیرایی نیز برای زیباسازی دکوراسیون مورد استفاده قرار بگیرد. کاشی دیواری طرح سنگ یکی از انواع مختلف این محصول زیبا است که با قیمت ارزان در بازار عرضه شده است. آیا می دانید قیمت کاشی دیواری ارزان طرح سنگ چقدر است؟

قیمت کاشی دیواری ارزان طرح سنگ

از کجا کاشی دیواری ارزان خرید کنیم؟

از کجا کاشی دیواری ارزان خرید کنیم؟

استفاده از مصالح ساختمانی با کیفیت و در عین حال ارزان یکی از مواردی است که علاوه بر مالک ساختمان برای پیمانکاران ساختمانی و صادر کنندگان نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. 

راه های مختلفی برای خرید کاشی دیواری ارزان وجود دارد از جمله مراجعه به یک فروشنده معتبر که از مواد اولیه با کیفیت استفاده می کند و محصولات خود را با حاشیه سود بسیار کم به دست مصرف کننده می رساند.

همچنین می توان به طور مستقیم و بدون واسطه از تولید کننده اصلی این محصول را خریداری نمود و به این ترتیب از پرداخت هزینه اضافی به واسطه ها خودداری نمود و کاشی دیواری را با قیمت ارزان تری به دست آورد.

مراجعه به وب سایت فروشگاهی عرضه کننده این محصول از راه های دیگر خرید کاشی دیواری است. در این وب سایت ها مشخصات محصول به همراه راه ارتباطی با فروشنده وجود دارد و می توان به سهولت و در هر ساعت از شبانه روز اقدام به خرید محصول مورد نظر کرد.

خرید از نمایندگی های این کاشی در سطح شهر می تواند شیوه دیگر تهیه این کاشی باشد تا بتوان با قیمت کارخانه تولید کننده کاشی مورد نظر را در محل ساختمان در اختیار گرفت.

فروش کاشی دیواری به صورت عمده

فروش کاشی دیواری به صورت عمده

کسانی که در زمینه فروش انواع مصالح ساختمانی دارای فروشگاه می باشند و یا صادرات این محصولات به کشورهای همسایه را انجام می دهند می توانند از کاشی دیواری برای توسعه کسب و کار خود استفاده کنند. فروش کاشی دیواری به صورت عمده می تواند نیاز این فروشگاه ها و افراد را به این محصول تامین کند.

برای خرید این کاشی می توانید با مسئول فروش ما تماس بگیرید و ضمن کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع طرح و ابعاد این کاشی سفارش خود را اعلام نمایید تا در اسرع وقت و با رعایت شرایط حمل و نقل سالم به آدرس مورد نظر شما ارسال گردد.

فروش این محصول به صورت عمده بوده و کسانی که در متراژ بالا اقدام به سفارش این محصول می کنند می توانند آن را با قیمت ارزان تری از طرف ما به دست آورند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده کاشی استخری درجه یک

کشور ما ایران دارای تولید کننده های بسیاری است که با تخصص افراد خود و فن آوری های جدید قادر به تولید انواع کاشی از جمله کاشی استخری درجه یک می باشد.معمولا اکثر

پاسخی بگذارید