مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / کاشی / شرکت کاشی استخری جدید رنگ فیروزه ای

شرکت کاشی استخری جدید رنگ فیروزه ای

تولید نمونه های کاشی استخری جدید و قدیمی یکی از مهم ترین موارد در زمینه تولید کاشی و سرامیک است. تولید کاشی استخری از آن دسته تولیداتی است که همیشه بازار مصرف و مشتریان ویژه خود را دارد. معمولا در طراحی کاشی استخری چه در طرح های سنتی و چه در طرح های مدرن آن از رنگ فیروزه ای بسیار استفاده می شود. شرکت های تولید کننده در زمینه کاشی استخری نیز از رنگ فیروزه ای استفاده ویژه ای در تولیدات خود می کنند.

شرکت کاشی استخری جدید رنگ فیروزه ای

زیباترین انواع کاشی استخری جدید

زیباترین انواع کاشی استخری جدید کاشی و سرامیک ابزاری است که به غیر از کاربرد آن به عنوان عایق پوششی، در نما و زیبایی محیط نیز بسیار تاثیر گذار است، در حال حاضر نیز دامنه استفاده از این محصولات در صنعت ساختمان سازی بسیار بیشتر از قبل شده است. 

با پیشرفت تکنولوژی و همچنین طراحی ها و ایده های جدید امکان تولید کاشی های بسیار متنوعی ایجاد شده است که مصرف کننده می تواند طبق سلیقه و طراحی محیط مورد نظر خود، بهترین و جدید ترین کاشی را بر اساس ویژگی های مصرفی خود انتخاب کند‌. در حال حاضر هم کاشی های بسیار زیبایی در مدل های مختلف برای مصارفی نظیر کف و دیوار آشپزخانه، سرویس های بهداشتی، استخر ها و پارک های آبی و سایر محیط ها توسط شرکت های مختلف تولید می شود. 

در کاشی های جدید مخصوص استخر و مکان های اینچنینی نیز سبک ها و طرح های جدیدی عرضه شده است که بر اساس نوع طراحی استخر و محیط آبی می توان طرح مورد نظر خود را انتخاب کرد. در طراحی های جدید سنتی و مدرن استخر ها از کاشی هایی با طرح های جدید سه بعدی مات و آینه ای که دارای نقش های مختلف که با ایجاد انعکاس نور زیبایی دو چندانی را به محیط استخر می بخشد بسیار استفاده می شود‌. 

مرکز فروش کاشی استخری با قیمت خوب

مرکز فروش کاشی استخری با قیمت خوب صنعت تولید کاشی و سرامیک از دیرباز در ایران و به طور ویژه در شهرهای یزد و کاشان فعال بوده است، در حال حاضر نیز در اکثر مناطق کارخانه جات تولید کاشی و سرامیک وجود دارد که با برند های مختلف در بازار مصرف عرضه می شوند. 

قیمت کاشی استخری در نمایندگی های مختلف فروش کاشی استخری متفاوت است و این مساله به موارد مختلفی از جمله کیفیت، ابعاد کاشی، طرح و نقش به کار رفته، مواد به کار رفته در فرآیند تولید و … بستگی دارد. اگر قصد خرید کاشی خوب برای یک پروژه بزرگ را دارید می توانید به به مراکز فروش عمده که همان نمایندگی های شرکت های تولید کننده هستند مراجعه کنید و با قیمت مناسب کاشی مورد نظرتان را خریداری کنید. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه کاشی دیواری ایرانی مدل سه بعدی

وقتی قصد کاشی کاری بخشی از خانه را دارید، بدون شک باید بدانید که چه نوعی از این محصول برای آن بخش مناسب است. کاشی های مورد نظر باید دارای سایز، رنگ و جنس بدنه م

پاسخی بگذارید