مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / کاشی / تولید کننده کاشی دیواری پذیرایی شیک

تولید کننده کاشی دیواری پذیرایی شیک

تولید کننده کاشی دیواری پذیرایی شیک، این محصولات را از ترکیب موادی همچون کائولن، بنتونیت، فلدسپات و سایر افزودنی های دیگر به مانند رزین و پودر سنگ می سازد. گفتنی است، کاشی که در انگلیسی به Tile معروف است، سایزهای گوناگونی داشته و به عنوان یک عایق در برابر رطوبت، سرما و گرما به کار می رود. آن را شرکت ها در انواع بسیار متنوعی از رنگ و طرح آماده عرضه می کنند.

تولید کننده کاشی دیواری پذیرایی شیک

نکات مفید در انتخاب کاشی دیواری پذیرایی

نکات مفید در انتخاب کاشی دیواری پذیرایی آیا به دنبال تهیه کاشی دیواری پذیرایی مناسب می گردید؟ می دانید به چه نکات مفید در زمان انتخاب باید توجه داشته باشید؟ ما در این بخش، سعی مان ارائه موضوعات متفاوت در این عرصه است تا شما بتوانید بهترین ها را به دست آورید. اما برای آشنایی، خوب است انواع آن را در گام نخست، معرفی کنیم.

کاشی ها را به لعابدار و بدون لعاب، مات و روشن، ساده و طرح دار دسته بندی می کنند. هر یک خصوصیات متفاوتی دارند. ولی جهت استفاده در سالن های پذیرایی، ابتدا باید به مساحت آن دقت داشته باشید. در فضاهای کوچک و کم نور، عمدتاً از نوع کاشی براق و همینطور سایز بزرگ استفاده می کنند.

این کار سبب می شود تا سالن نور بیشتر داشته باشد و در کنار این، بزرگتر از آنچه هست، به چشم آید. اما مکان هایی که بزرگ و غرق در نور اند، هر دو نوع کاشی به کار می رود. جدای از این موضوع، یک مسئله دیگر را هم دقت کنید که بهترین کاشی را بخرید. آنها ویژگی هایی از این دست را دارند:

  • رنگ و مدل های متنوعی را دارا می باشند.
  • لب پر نیستند.
  • رنگ ثابتی دارند.
  • مقاوم در برابر مواد شوینده و رطوبت می باشند.
  • از استحکام بالایی نیز برخوردارند.

فروش ویژه کاشی دیواری پذیرایی ارزان

فروش ویژه کاشی دیواری پذیرایی ارزان با مراجعه به مر‌کز فروش ویژه کاشی دیواری ارزان پذیرایی، می توان محصولاتی در درجه بندی های متفاوت را تهیه کرد. تولیدی ها محصولات خود را به صورت درجه یک، دو و سه عرضه می کنند که دارای یک یا چندین رنگ می باشند. آنها همینطور در طرح های گل دار، فانتزی، چوبی، سنگ و غیره هم ارائه می شوند.

روی هم رفته، فروش کاشی دیواری در هر ابعادی که بخواهید نیز از جانب عرضه کننده معتبر با کیفیت تضمین شده، صورت می گیرد. همچنین مرکز پخش، برای این که شرایط خرید آسان تر شود، به ارائه محصولات به شیوه آنلاین می پردازد.

مشتریان عمده که بیشتر تاجران این عرصه هستند، بدون تلف کردن وقت می توانند تنها با برقرار تماس تلفنی به واحد فروش، بهترین نوع کاشی ها را سفارش داده و در مدت زمان تعیین شده هم تحویل بگیرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش کاشی توالت شیک سفید طلایی

کاشی هایی که در توالت های ساختمان های مختلف نصب می گردند رنگ های متنوعی دارند که ممکن است تمام این رنگ ها زیبایی خاص خود را دارا باشند اما یک رنگی که در این بین

پاسخی بگذارید