مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / کاشی / خرید کاشی آشپزخانه چسبی به قیمت کارخانه

خرید کاشی آشپزخانه چسبی به قیمت کارخانه

امروزه کاشی های چسبی یکی از محصولات جدید و پرکاربرد در ساختمان سازی می باشد. جهت خرید کاشی آشپزخانه چسبی به قیمت کارخانه می توانید، به وب سایت اینترنتی مراجعه کرده و پس از کسب اطلاعات لازم راجع به محصول و با توجه به نیاز خود، انواع آن را در میزان دلخواه انتخاب کرده و سپس با چند کلیک سفارش خود را ثبت کنید.

خرید کاشی آشپزخانه چسبی به قیمت کارخانه

چگونگی نصب کاشی آشپزخانه چسبی

چگونگی نصب کاشی آشپزخانه چسبی یکی از جدیدترین روش های نصب کاشی و سرامیک، به روش چسبی می باشد که بیشتر برای نصب کاشی روی دیوارهای قدیمی دیوارهای گچی و سیمانی می باشد.
این محصولات در ابتدا به صورت پودر به داخل کشور وارد می شد سپس با مخلوط شدن آب به صورت خمیر در می آمدند که برای نصب کاشی از آن استفاده می شد که توجه بسیاری از مهندسان  و تولیدکنندگان را به خود جلب کرد از این رو بسیاری از شرکت‌های ما این محصول را با کیفیت عالی در دو نوع چسب خمیری کاشی و چسب پودری برای کف آماده کردند.
از مزیت استفاده این چسب می توان به این موارد اشاره کرد:

نیاز به تخریب و کنده کاری ندارد سرعت نصب و بهره‌برداری آن بالا می باشد و کثیف کاری آن نیز کمتر است همچنین از استحکام بسیار خوبی برخوردار است و بیشتر برای نصب مجدد کاشی روی کاشی روی دیوارهای سیمانی و گچی استفاده می شود و هزینه پایینی برخوردار می باشد.
برای نصب کاشی چسبی ابتدا باید کف دیوار را بررسی کنید که عاری از هرگونه چربی، گرد و غبار باشد و هیچگونه شکاف و ضربه روی آن وجود نداشته باشد اگر سطح گچی یا چوبی بود، باید زیر سازی شود. پس از اینکه سطح صافی به وسیله تراز لیزری ایجاد کردید، می توانید نصب کاشی را آغاز کنید.
همان گونه که گفتیم چسب کاشی معمولا به صورت آماده و پودر هست.  اگر برای کاشی کاری دیوار  استفاده کنیم باید از چسب های مخلوط آماده کمک بگیریم.  ابتدا مقداری از چسب را روی دیوار زده و کاشی را چسبانده و در امتداد آن ادامه می دهید.
اگر چسب روی کاشی خورد و به وسیله یک دستمال مرطوب آن را پاک کنید پس از اینکه کاشی ها کاملاً آماده و سفت شدن که معمولاً ۳ الی ۴ ساعت طول می‌کشد، سپس دوغاب سیمان را آماده کرده و کاشی‌ها را به وسیله آن بند کشی می کنیم. بهتر است برای کاشی کاری کف از چسب‌های پودری استفاده کنید زیرا این چسب قدرت چسبندگی بالاتری دارد.

مراکز اصلی فروش کاشی آشپزخانه جدید

مراکز اصلی فروش کاشی آشپزخانه جدید مراکز اصلی فروش کاشی آشپزخانه جدید، این محصول را با طرح های متنوع با قیمتی بسیار مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد تا به راحتی بتوانید انواع آن را مشاهده و کیفیت و قیمت آن را بررسی کنید و با خیالی آسوده، محصول مورد نظر را خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کاشی استخری تبریز سال ۹۹

کاشی استخری تبریز به دلیل کیفیتی که دارد امروزه مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است و برای استخرها و جاهایی که در معرض رطوبت می باشند به کار می روند. قیمت کاشی

پاسخی بگذارید