مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / کاشی / مرکز فروش کاشی آشپزخانه تهران

مرکز فروش کاشی آشپزخانه تهران

در مرکز فروش کاشی آشپزخانه تهران که متعلق به مجموعه ما است، همواره لوکس ترین مدل ها اماده فروش و ارائه هستند. این نمونه های عرضه شده دارای بالا ترین سطح کیفی بوده و از نظر استاندارد خیلی مطلوب به نظر می آیند. از سویی در این اقدامات سعی شده تا هزینه های اجناس به طور زیادی پایین بیایند و رضایت خاطر کافی، به دست خریداران برسند. 

مرکز فروش کاشی آشپزخانه تهران

چند مدل کاشی آشپزخانه داریم؟

چند مدل کاشی آشپزخانه داریم؟ انواع زیادی از مدل های کاشی آشپزخانه داریم که به دست، طراحان و سازندگان مطرحی شکل پذیرفته اند. این نمونه ها خیلی متنوع هستند اما برای آشنایی بیشتر شما سعی کرده ایم تا به ذکر چندین مدل کاشی آشپزخانه روی آوریم. از جمله آن ها عبارتند از :

  • گلدار : گل هایی زیبا و پر از نقش و نگار های زینتی بر رویشان درج شده اند. این نمونه های شکل گرفته دارای رنگ های مختلفی هستند و به صورت تیره و روشن دیده می شوند. بنابراین گل هایی به صورت باز و بسته بر رویشان حکاکی می گردند و گاهی با نقش های برگی هم همراه هستند.
  • ساده و خطی : یا به صورت یک تکه می باشند و از طرفی خطوطی یکنواخت را بر روی خود دارند. این خط ها هم خیلی نازک بوده و هم این که کلفتی زیادی را از خود نشان می دهند.
  • ایرانی و سنتی : طرح های قدیمی بیشتر با تصاویری سنتی همراه هستند و معمولا، ریزه کاری های کمتری را از خود بروز می دهند.
  • چهارخانه : حالتی چهار خانه دارند به طوری که چندین مکعب کوچک در کنار هم، جمع شده نگارگری جالبی را پدیدار می سازند.
  • شیشه ای : تکه های شیشه ای در آن ها به کار رفته است تا به این صورت، درخشندگی بیشتری را از خود نشان دهند. این شیشه ها خیلی فانتزی هستند و گاهی نمونه های رنگی هم از آن ها دیده می شوند.
  • طرح برجسته و سه بعدی : خیلی برجسته بوده به طوری که اشکال حالتی کاملا بیرون زده دارند. این مدل ها از جدید ترین طرح ها هستند به طوری که، در بسیاری از منازل شیک و مدرن امروزی، آن ها را به وفور خواهید دید.

آخرین قیمت کاشی آشپزخانه تهران

آخرین قیمت کاشی آشپزخانه تهران آخرین قیمت هایی که از این مدل ها برای فروش به ثبت رسیده توسط دست اندرکاران متخصص، تایید شده اند. این نرخ های مدام به روز می شوند و معمولا با نرخ های گذشته خود، دارای تفاوت های بسزایی می باشند.

بنابراین نمی توان یک هزینه قطعی را برای قیمت کاشی آشپزخانه اعلام نمود و در هر لحظه، باید استعلام های جدید تری را دریافت نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش کاشی استخری شش ضلعی آبرنگی

کاشی از مهم ترین مصالح ساختمانی است که به صورت روکار بر روی کف و دیوار نصب می شود. کاشی مدل و طرح های بسیار گوناگونی دارد که از انواع آن می توان کاشی استخری شش

پاسخی بگذارید