مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / کاشی / قیمت کاشی استخری تبریز سال ۹۹

قیمت کاشی استخری تبریز سال ۹۹

کاشی استخری تبریز به دلیل کیفیتی که دارد امروزه مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است و برای استخرها و جاهایی که در معرض رطوبت می باشند به کار می روند. قیمت کاشی استخری تبریز سال ۹۹ با توجه به نوع کاربرد کاشی ها، کیفیت و جنس آنها مشخص شده است و  با قیمت مناسب و مقرون به صرفه در دسترس خریداران قرار گرفته است.

قیمت کاشی استخری تبریز سال 99

انواع کاشی استخری براساس رنگ

انواع کاشی استخری براساس رنگ با توجه به این که افرادی  که در امر ساخت و ساز ساختمان ها فعالیت دارند، دارای سلیقه های متفاوت می باشند به همین دلیل برای استخرها و جاهایی که در معرض رطوبت قرار گرفته اند از انواع کاشی های استخری می‌توانند استفاده کنند. انتخاب های آن ها می تواند بر اساس کیفیت، جنس، رنگ… باشد. در این قسمت ما به بررسی رنگ کاشی استخری می پردازیم. چنانچه شما تمایل دارید که اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید می توانید با ما همراه شوید. انواع کاشی استخری بر اساس رنگ عبارتند از:

  • کاشی استخری دارای رنگ های متنوع می باشند که افراد بر اساس سلیقه خود آن را انتخاب می‌کنند اما رنگ‌های سرمه‌ای، آبی روشن و سفید بیشتر از رنگهای دیگر مورد توجه خریداران قرار گرفته است؛ و رنگ های بسیار زیبایی هستند که جلوه ای فوق العاده زیبا به استخرها می دهند.
  • در نوع دیگر از ترکیب رنگها استفاده می کنند که ترکیب رنگ ها هم می تواند زیبایی خاصی داشته باشد. همچنین در این طرح، بدون اینکه نظم خاصی در چینش رنگ ها وجود داشته باشد در کنار یکدیگر قرار می گیرند و طرحهای زیبایی را با این روش می توان خلق کرد و نکته قابل توجه این است که خریداران می‌توانند در ترکیب رنگ ها نقش داشته باشند و خود در انتخاب رنگ ها تصمیم گیری کنند.

 امروزه کاشی استخری را با طرح های جدید و رنگ های متنوع و زیبا می توانیم در ساختمان ها نظاره گر باشیم و این از افتخارات کشور ما است که این هنر زیبا توسط تولیدکنندگان داخلی کشور طراحی و تولید شده است.

خرید کاشی استخری تبریز به قیمت نمایندگی

خرید کاشی استخری تبریز به قیمت نمایندگی  تولیدکنندگان ایرانی کاشی استخری را در سراسر کشور در نمایندگی کاشی استخری و مراکز فروش خود در دسترس خریداران قرار داده اند؛ و خرید کاشی استخری تبریز به قیمت نمایندگی، توسط خریداران صورت می گیرد و از این رو افراد می توانند با اطمینان خاطر کاشی  مورد نظر خود را با قیمتی مناسب تهیه فرمایند.
  چنانچه شما عزیزان تمایل دارید که در رابطه با این محصول بیشتر اطلاعات کسب کنید و یا قصد خرید عمده این محصول را دارید می‌توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کاشی سرویس بهداشتی ایرانی

کاشی سرویس بهداشتی ایرانی | مناسب ترین لوازم ساختمانی از لحاظ قیمت

سرویس بهداشتی نیازمند داشتن کفپوشی مقاوم و مناسب است که اکثر سازندگان از کاشی سرویس …

پاسخی بگذارید