مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / کاشی سرامیک / خریدار انواع کاشی و سرامیک های صادراتی

خریدار انواع کاشی و سرامیک های صادراتی

اگر خریدار انواع کاشی و سرامیک های صادراتی هستید برای خرید مطمئن می توانید از طریق نمایندگی‌های مجاز شرکت‌های تولید کننده کاشی و سرامیک درجه یک و همچنین عمده فروشی‌های مستقر در سطح شهرها و بازارهای محلی اقدام به خرید نمائید. امروز علاوه بر مراکزی که به صورت حضوری، مشغول به فعالیت هستند بسیاری از فروشگاه ها فعالیت خود را به صورت آنلاین آغاز نمودند و انواع کاشی های درجه یک و مرغوب را به صورت اینترنتی به فروش می‌رسانند. این فروشگاه‌ها تنوع بالایی از محصولات را عرضه می‌نمایند امکان خرید آسان و مقرون به صرفه را برای خریدار کاشی صادراتی فراهم نموده اند. 

خریدار انواع کاشی و سرامیک های صادراتی

بهترین انواع کاشی و سرامیک درجه یک صادراتی تولید ایران

بهترین انواع کاشی و سرامیک درجه یک صادراتی تولید ایرانبهترین انواع کاشی و سرامیک درجه یک صادراتی تولید ایران کاشی و سرامیک هایی هستند که در تولید آن ها از متریال و مواد اولیه مرغوب  استفاده شده باشد. کارخانجات تولید کننده کاشی و سرامیک درجه یک صادراتی محصولاتی با کیفیت را با استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات پیشرفته صنعتی و به کارگیری مواد اولیه با کیفیت تولید و روانه بازار مصرفی می نمایند.

کاشی و سرامیک های دارای کیفیت بالا علاوه بر ظاهر مناسب، به صورت اصولی و حرفه‌ای تولید شده اند و هیچگونه آسیب و ترک خوردگی بر روی سطح و کناره‌های کاشی ها دیده نمی شود.

محصولات صادراتی از جمله کاشی و سرامیک هایی هستند که به هیچ وجه آب را به خود جذب می‌کند و باعث شست و شو های مکرر دچار آسیب و خرابی نمی‌شود. برای خرید کاشی ها و سرامیک درجه یک مانند سرامیک دیواری ارزان لازم است از فروشگاه های معتبر که کیفیت کالاهای ارائه شده خود را تضمین می نمایند اقدام نمایید تا بتوانید محصولاتی با کیفیت و دارای دوام و زیبایی را تهیه کنید. 

خرید کاشی و سرامیک صادراتی مرغوب با قیمت مناسب

خرید کاشی و سرامیک صادراتی مرغوب با قیمت مناسببرای خرید کاشی و سرامیک صادراتی مربوط با قیمت مناسب می‌توان از طریق فروشگاه‌های متعدد اقدام به خرید کرد. امروزه نمایندگی های رسمی برند های تولید کننده کاشی و سرامیک صادراتی، فروشگاه‌های کوچک مستقر در سطح بازارهای محلی و شهری، مراکز و دفاتر تجاری خصوصی و نیمه خصوصی و همچنین شرکت‌های آنلاین ارائه دهنده مصالح ساختمانی از جمله مهمترین عرضه کنندگان مصالح ساختمانی و کاشی و سرامیک با کیفیت هستند.

این مراکز ضمن ارتباط مستقیم با شرکت ها و برندهای تولیدکننده، انواع این محصولات را با کیفیت بالا، در بسته بندی و پکیجینگ های تجاری و حرفه‌ای عرضه می‌نمایند و شرایطی را فراهم نمودند که خریداران از تمامی نقاط کشور بتوانند به محصولاتی با کیفیت و در عین حال دارای قیمت های مناسب و اقتصادی دست پیدا کنند و خرید کاشی صادراتی را به آسان ترین نحو انجام دهند.

راهنمای خرید کاشی و سرامیک در یزد

راهنمای خرید کاشی و سرامیک در یزد بیشتر افراد برای خرید انواع محصولات و مصالح ساختمانی که از جمله مهمترین خرید ها برای بازسازی و ساخت منازل و واحدهای مسکونی و تجاری هستند به دنبال کسب راهنمایی مفید برای خرید هستند.

به عنوان راهنمای خرید کاشی و سرامیک در یزد و سایر استان‌های کشور باید به موارد زیر دقت کنید تا خریدی مطمئن را تجربه نمائید.

 • لازم است که خرید خود را از طریق مراکز فروشگاهی که بدون واسطه با شرکت های تولیدی در ارتباط هستند تهیه کنیم. این شرکت‌ها به دلیل عدم وجود دلالان، متعدد محصولاتی اصیل و با کیفیت و دارای قیمت های ارزان و قیمت درب کارخانه را عرضه می‌کنند.
 • نکته کلیدی در هنگام خرید کاشی و سرامیک این است که باید به نوع بسته بندی و پکیجینگ آن توجه کنید. شرکت های معتبر ی که کاشی و سرامیک را تولید می‌کنند این محصولات در بسته بندی های معتبر و دارای جزئیات کامل ارائه می نماید.
 • یکی از نکات در هنگام خرید انواع کاشی سرامیک، توجه به ظاهر محصول است. در صورتی که دارای ترک خوردگی و یا حباب بر روی سطح لعابدار کاشی و سرامیک هستند از کیفیت درجه پایینی برخوردارند.
 • همچنین لازم است که پیش از خرید نسبت به استعلام لیست شرکت های فروش معتبر انواع کاشی و سرامیک ایرانی و وارداتی اقدام نمایید تا بتوانیم بدون اتلاف وقت به مراکز فروشگاه های معتبر و مجاز مراجعه نماییم.

بزرگترین شرکت صادر کننده انواع کاشی و سرامیک در ایران

بزرگترین شرکت صادر کننده انواع کاشی و سرامیک در ایرانبزرگترین شرکت های صادر کننده انواع کاشی و سرامیک در ایران در استان‌های بزرگ مانند تهران، اصفهان، یزد و شیراز مشغول فعالیت هستند. شرکت‌های تجاری تحت نظر سازمان ها و نهادهای ذیربط دولتی مشغول به کسب و کار و فعالیت هستند و انواع کاشی و سرامیک تولید داخل ایران را به بسیاری از کشورهای همسایه و کشورهای حوزه خلیج فارس صادر می‌نمایند.

ایران یکی از مهم ترین تولیدکنندگان و قطب تولید کاشی سرامیک در سطح آسیا و خاورمیانه محسوب می گردد و محصولات ایرانی به خوبی در نقاط مختلف جهان شناخته شده‌اند. اگر بازاریابی و معرفی حرفه ای برای عرضه محصولات ایرانی صورت گیرد،  تولیدات کشور ما می‌تواند جایگاه خوبی را در بازارهای بین‌المللی و جهانی پیدا کند. مهمترین وارد کنندگان کاشی و سرامیک ایرانی در سطح آسیا کشورهای ترکیه، عراق و کشورهای حوزه الخلیج الفارسی و کشورهای تاجیکستان و ترکمنستان می‌باشند.

قیمت کاشی و سرامیک فله ای در بازار بزرگ تهران

قیمت کاشی و سرامیک فله ای در بازار بزرگ تهراناگر خریدار انواع سرامیک هستید لازم است بدانید که قیمت کاشی و سرامیک فله ای ارائه شده در بازار بزرگ تهران یکی از بروزترین جدول قیمت های محصولات مربوط به کاشی وسرامیک در ایران محسوب می‌شود.

تهران از جمله بزرگترین تولید کنندگان و همچنین عرضه کنندگان کاشی و سرامیک فله ای در سطح کشور محسوب می شود است و بهترین و به روزترین قیمت انواع کاشی مانند قیمت کاشی یزد، قیمت کاشی سرامیک تبریز، قیمت کاشی همدان، قیمت کاشی فله ای و قیمت سرامیک عراق توسط این بازار عرضه می شود. 

از آنجا که در صورت بسته بندی محصولات، کارخانجات متحمل هزینه‌های بیشتری می‌شوند و به این ترتیب موجب می گردد که قیمت محصول بالاتر از قیمت محصول فله ای و آزاد باشد، بسیاری از خریداران ترجیح می‌دهند که خرید خود را از طریق شرکت‌های عرضه فله و عمده انجام دهند.

قیمت به روز محصولات را می توان با مراجعه به نمایندگی‌های مجاز شرکت‌های تولیدکننده و همچنین فروشگاه‌های عرضه‌کننده فله ای که در بازارهای بورس تخصصی مستقر هستند استعلام نمود. اگر شما دسترسی به این مراکز ندارید می توانید از طریق روش تلفنی و روش استعلام آنلاین نسبت به کسب اطلاعات به روز قیمت انواع محصولات اقدام نمایید.

مرکز فروش کاشی و سرامیک صادراتی در انواع مختلف

مرکز فروش کاشی و سرامیک صادراتی در انواع مختلفمهمترین مرکز فروش کاشی و مرکز فروش سرامیک صادراتی در انواع مختلف در کشور ما مراکز زیر هستند:

 1.  عمده فروشی هایی که در سطح شهرها و استان‌های مختلف فعالیت می نمایند و فروش کاشی صادراتی را انجام می دهند
 2.  فروشگاه‌های کوچک تخصصی فعال در بازارهای بورس تخصصی
 3. فروشگاه هایی که تحت عنوان مصالح فروشی در شهرهای مختلف هستند
 4. مارکت های تخصصی اینترنتی که عرضه و ارائه مصالح ساختمانی را به صورت کلی به عهده انجام می‌دهند و تنوع بالایی از محصولات را دارا هستند
 5. دفاتر بازرگانی و واردات و صادرات ومناسب برای خرید کاشی تزیینی
 6. شرکت فروش سرامیک خصوصی و نیمه خصوصی که عرضه و اجرای انواع مصالح ساختمانی ایرانی و خارجی را در دستور کار قرار داده اند

بزرگترین خریداران کاشی و سرامیک در کشور های خارجی

بزرگترین خریداران کاشی و سرامیک در کشور های خارجیبزرگ‌ترین خریداران کاشی و سرامیک در کشورهای خارجی کشورهای مانند یمن،  امارات، ترکیه، عراق و کشورهای حوزه خلیج فارس می باشد. این کشورها به دلیل ساختمان سازی های انبوه، تولیدات ایرانی را در سطح وسیعی خریداری می نمایند و واردات این محصولات توسط شرکت های وارداتی انجام می پذیرد.

شرکت صادرات کاشی  مانند صادرات کاشی پاکستان، انواع کاشی و سرامیک و مصالح ساختمانی تولید ایران به کشورهای همسایه را در تنوع بالا از نظر کیفیت و قیمت و همچنین درجه بندی های کیفی مختلف مانند کاشی و سرامیک درجه صادراتی، درجه یک، دو، سه و چهار به کشورهای همسایه صادر میکنند و خریداران کشورهای مختلف می‌توانند با توجه به نیاز و بودجه خود انواع محصولات را خریداری نمایند.

در سال‌های اخیر به دلیل گسترش تبادلات تجاری بین ایران و کشورهای همسایه مانند کشورهای چین و عراق این محصولات بیشتر از گذشته به این کشورها صادر شده اند و صادرات کاشی سرامیک، ارزآوری های خوبی را برای کشور ما به همراه داشته است.

شرکت صادرات انواع کاشی و سرامیک مرغوب درجه یک

شرکت صادرات انواع کاشی و سرامیک مرغوب درجه یکشرکت صادرکننده کاشی و سرامیک درجه یک در کشور، با تهیه انواع تولیدات ساخته شده توسط برندهای معتبر مانند برندهای تبریز و یزد، انواع این محصولات را در بسته بندی های تجاری و حرفه ای به کشورهای مختلف مانند کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهای اروپایی صادر می نمایند.

توجه به صادرات انواع کاشی و سرامیک مرغوب درجه یک می تواند علاوه بر کاهش وابستگی های نفتی، ارزآوری مطلوبی را برای کشور ما به همراه داشته باشد و صادرات عمده کاشی موجب ایجاد تبادلات اقتصادی بیشتر بین ایران و کشورهای همسایه شود.

امروزه در دست گرفتن بازارهای  جهانیِ محصولات خاص، نیازمند تبلیغات حرفه ای و اصولی می باشد و  اگر بازاریابی خوبی درباره محصولات ایرانی صورت گیرد این محصولات می تواند در سطح وسیع به بسیاری از کشورها صادر شود.

لیست فروشندگان کاشی و سرامیک صادراتی

لیست فروشندگان کاشی و سرامیک صادراتیلیست فروشندگان کاشی و سرامیک صادراتی به قرار زیر هستند:

 1. مراکز بازرگانی که در حوزه توزیع و فروش انواع کاشی های درجه یک و صادراتی در داخل کشور و کشورهای همسایه مشغول به فعالیت هستند
 2. فروشگاه‌های کوچک تخصصی ارائه کننده انواع کاشی و سرامیک صادراتی
 3. شرکت های اینترنتی که در سال های اخیر با ایجاد رابط کاربری قوی و ساخت سایت ها و وب سایت های اینترنتی حرفه‌ای ارائه و توزیع انواع محصولات را برعهده گرفتند
 4. بازار کاشی و سرامیک تهران و ایران
 5. عمده فروشی های عرضه کننده کاشی و سرامیک

باکیفیت ترین کاشی و سرامیک فله ای در بازار یزد

باکیفیت ترین کاشی و سرامیک فله ای در بازار یزدبرای خرید با کیفیت ترین کاشی و سرامیک فله ای در بازار یزد، تهران و سایر شهرستان ها می توان از طریق فروشگاه های اینترنتی و آنلاین که در حوزه تولید و توزیع انواع کاشی و سرامیک فعال هستند اقدام نمود.

کاشی و سرامیک یزد یکی از با کیفیت ترین تولیدات ایرانی باشند که در سطح وسیع در داخل کشور و خارج از ایران توزیع می‌شود. فروشگاه اینترنتی عرضه کننده این محصولات دارای مزایای متعددی هستند که از بین آنها می توان به مواردی اشاره کرد. 

فروشگاه های اینترنتی محصولات خود را در طبقه بندی ها و دسته بندی های حرفه ای و تجاری عرضه میکنند و خریداران می‌توانند با سرچ ساده در فضای سایت به قسمت های مورد نظر دست پیدا کنند و پس از بررسی محصولات مختلفی از نظر کیفیت و برند محصول مورد نیاز را تهیه کنند.

لین مراکز امکان کسب مشاوره به صورت اینترنتی را برای خریداران فراهم آورده اند. بسیاری از خریداران اطلاعات لازم درباره انواع کاشی و سرامیک و کیفیت آنها ندارد و به هنگام خرید  دچار تردید می‌شود. این عزیزان می توانند برای کسب اطلاعات لازم در باره برندهای گوناگون کاشی و سرامیک ایرانی و خارجی، از طریق صفحه چت موجود در سایت ها با پشتیبان آنلاین ارتباط برقرار نمایند و درباره نرخ به روز انواع محصولات، کیفیت و همچنین کارایی هر یک از آنها اطلاعاتی را به دست آورند.

فروشگاه های اینترنتی ارسال رایگان محصولات را بسیاری از شهرها و استان‌های کشور در دستور کار قرار دادند و به این ترتیب امکانی را فراهم آوردند که خریداران جزئی و کلی بتوانند محصولات با کیفیت و دارای قیمت های اقتصادی مناسب دست پیدا کنند. به دلیل دسترسی به شبکه جهانی اینترنت در بسیاری از شهرها و روستاهای کشور ما تمامی هموطنان می‌توانند دسترسی آسان به این سایت ها داشته باشند و خرید خود را از طریق اینترنت می کند.

خریدار کاشی و سرامیک صادراتی رنگی و ساده

خریدار کاشی و سرامیک صادراتی رنگی و ساده اگر خریدار کاشی و سرامیک صادراتی رنگی و ساده هستید خرید خود را از طریق مراکز اینترنتی و همچنین فروشگاه‌های حضوری مستقر در سطح بازارهای محلی و شهری انجام دهید.

کاشی های رنگی و ساده در تنوع بالایی از طرح و مدل ارائه می‌شوند و خریداران می‌توانند با توجه به بودجه در دسترس خود و همچنین دکوراسیون محل مورد نظر، محصول مورد نیاز خود را انتخاب نمایند. کاشی های سفید در طراحی کلاسیک و مدرن توأمان استفاده می شود و با هرگونه طراحی سازگار است. اما کاشی های رنگی با توجه به دکوراسیون داخلی و طراحی منزل تهیه می‌شود.

تولید کننده بزرگ و اصلی انواع کاشی و سرامیک مدرن و لوکس

تولید کننده بزرگ و اصلی انواع کاشی و سرامیک مدرن و لوکسمراکز تولید کننده بزرگ و اصلی انواع کاشی و سرامیک مدرن و لوکس در شهرهای صنعتی کشور مانند تهران‌، سمنان، اصفهان و یزد مشغول به فعالیت هستند.

این مراکز تولیدی همگام با تکنولوژی های روز دنیا در حوزه تولید انواع کاشی و سرامیک گام برداشتند و پیشرفت هایی را تجربه کرده اند. مراکز تولیدی با استفاده از متریال های اولیه مرغوب و استخدام مهندسان و طراحان حرفه‌ای و کارآمد انواع تولیدات مدرن و کلاسیک را با طراحی زیبا و کیفیت ایده آل تولید و روانه بازار مصرفی نموده اند.

تولیدات ایرانی علاوه بر رفع نیاز داخلی، به  بسیاری از کشورهای همسایه و کشورهای حوزه خلیج فارس صادر شده اند. توجه به حوزه صادرات اقسام کاشی و سرامیک می‌تواند ارزآوری مناسب برای کشور ما به همراه، داشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کاشی و سرامیک کارخانه مجتمع میبد یزد

قیمت کاشی و سرامیک میبد یزد را می توان از کارخانه مجتمع تولیدی این برند به دست آورد که طبق عوامل مختلفی مشخص می شود. این محصولات تنوع بسیار زیادی در سایز و مدل

پاسخی بگذارید