مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / سرامیک نما / قیمت کاشی سرامیک نمای بیرونی خانه

قیمت کاشی سرامیک نمای بیرونی خانه

اکنون کاربرد کاشی و سرامیک بسیار فراتر رفته و حتی از آن ها برای ایجاد نما چه نمای بیرونی و چه نمای درونی استفاده های بسیاری را به عمل می آورند. در واقع زیبایی بی حد و حصر برخاسته از مدل های بسیار متنوع کاشی و سرامیک از یک سو و مقاومت خوب آن ها در برابر عوامل محیطی از سوی دیگر باعث شده تا این محصولات اهمیت فوق العاده ای را برای این امور پیدا کنند. در هر حال اگر تصمیم به خرید بهترین و زیباترین کاشی سرامیک نمای خانه را داشته و یا خواستار کسب اطلاعاتی از قیمت کاشی خانه یا سرامیک هستید، مراکز فروش عمده در خدمت شما خواهند بود.

قیمت کاشی سرامیک نمای بیرونی خانه

انواع مدل های مختلف کاشی و سرامیک مخصوص نمای بیرونی ساختمان

انواع مدل های مختلف کاشی و سرامیک مخصوص نمای بیرونی ساختمانچیزی که در یک ساختمان حرف اول را می زند، نمای آن است که این نما می تواند اشاره به نمای داخلی و یا نمای بیرونی داشته باشد.
هر دو این نما ها دارای اهمیت بسیار زیادی بوده و اگر روی آن ها کار شود؛ جلوه شیک و جذابی را به فضا می بخشند.
در واقع اهمیت نمای ساختمان چند سالی است که نزد افراد پر رنگ ظاهر شده که این موضوع از سلطه مدرنیته بر زندگی های امروزی حکایت دارد.

حال اینکه برای نماکاری ساختمان، بخصوص نمای بیرونی آن، از ابزار بسیاری مدد می جویند که پر مصرف ترین آن ها کاشی و سرامیک هستند.
مقاومت و تنوعی که در کاشی و سرامیک نما دیده می شود، آن ها را در صدر محصولات مورد استفاده قرار داده است.
وگرنه هستند مصالح دیگری که بتوان از آن برای ایجاد نما بهره برد.
اما در این بخش قصد داریم تا انواع مدل سرامیک نمای بیرونی و کاشی نما ساختمان را بر شمریم که قطعا خوشایند شما نیز واقع خواهند شد:

 • کاشی و سرامیک نما برجسته
 • کاشی و سرامیک نما مدل کار شده
 • کاشی و سرامیک نما مدل رنگی
 • کاشی و سرامیک نما مدل ساده

سرامیک نمای بیرونی در رنگ های تیره و روشن

سرامیک نمای بیرونی در رنگ های تیره و روشننمای ساختمان تاثیر بسیاری را در شناساندن آن نزد دیگران دارد، به گونه ای که یک نمای مناسب می تواند حاکی از یک ساختمان امروزی باشد و در عین حال یک نمای نامناسب نیز بیانگر یک ساختمان معمولی است.
اما در خصوص ابزاری که برای نما به کار رفته و نقش عمده ای را در جلوه دار ساختن آن ایفا می کند می خواهیم بگوییم که این ابزار چیزی نیستند جز کاشی و سرامیک.

در توضیحی بیشتر از سرامیک نما که موضوع اصلی این بخش است، باید گفت که این سرامیک در طیف رنگی متنوع موجود بوده و روی نما اجرا می گردد که این رنگ ها به طور کلی عبارت هستند از:

 • سرامیک نما با رنگ های تیره
 • سرامیک نما با رنگ های روشن

انتخاب سرامیک نمای خارجی در هر یک از این طیف رنگ ها بستگی به سلیقه و انتخاب افراد دارد.
اما معمولا سرامیک نما با رنگ های تیره را برای ساختمان های بزرگتر به کار برده و سرامیک نما روشن را عموما برای ساختمان های کوچک تر مورد کاربرد قرار می دهند.
چرا که در بزرگتر به نظر رسیدن آن، نقش بسیاری را خواهد داشت.
البته باید گفت که میزان استقبال از هر دو سرامیک با رنگ های مورد نظر در بازار بالاست و بدین ترتیب می توان هر یک از آن ها را به عنوان گزینه ایده آلی برای خرید معرفی نمود.

خرید سرامیک و کاشی نما بیرونی خانه با قیمت استثنایی

خرید سرامیک و کاشی نما بیرونی خانه با قیمت استثنایینمای ساختمان همیشه در چشم بوده و بدین ترتیب بسیار پر اهمیت ظاهر شده است که این موضوع باعث شده تا مهندسین معماری توجه ویژه ای را به آن داشته باشند.
شاید در گذشته نمای ساختمان چندان مهم نبود، اما حالا اینطور نیست و اتفاقا یکی از عملیات اصلی ساختمان سازی مربوط به نما می شود.
اما موضوعی که باید گفت این است که اکنون برای نماکاری، از مصالحی مانند سرامیک و کاشی بسیار استفاده کرده که همین مساله بازار داغی از آن ها را به راه انداخته است.
در واقع مزیت های برخاسته در این مصالح را می توان علت اصلی توجه معماران و در نتیجه خریداران به اجرا و تهیه آن ها دانست:

 • مقاوم در برابر یخ زدگی
 • عایق رطوبتی عالی
 • مقاومت فیزیکی بسیار خوب
 • قیمت بسیار مقرون به صرفه
 • تنوع طرح و رنگ بسیار

حال با همه ی این اوصاف اگر می خواهید به سراغ خرید سرامیک نما و کاشی نما بروید، می توانید آن ها را از مراکز عرضه کننده معتبر درخواست کرده تا با بهترین مرغوبیت همراه با قیمت استثنایی خریداری نمایید.

انواع سرامیک و کاشی نمای بیرونی ساختمان

انواع سرامیک و کاشی نمای بیرونی ساختمانسرامیک و کاشی نه تنها به عنوان بهترین نوع کفپوش در فضاهای ساختمانی ظاهر شده، بلکه به عنوان دیوار پوش نیز نقش های عمده ای را بر عهده گرفته اند.
در واقع کاربرد آن ها به عنوان دیوار پوش باعث شده تا حرف اول را در اجرای نمای داخلی و خارجی ساختمان ها زده و مزیت های بسیاری را به دنبال خود بیاورند.
اما اکنون موضوع اصلی در مورد کاشی و سرامیک هایی است که برای نمای بیرون مورد استفاده قرار می گیرند.

در این خصوص باید عنوان داشت که با تولیدات مدرنی که از این مصالح در هر یک از کارخانجات تولیدی صورت گرفته است، حالا انواعی از جدید ترین نوع سرامیک و کاشی نمای بیرون را نیز در بازار های فروش شاهد می باشیم.
این مصالح در عین جدید بودن، کیفیت فوق العاده ای را در خود جای داده و به همین علت می توان روی آن ها به عنوان گزینه های ایده آل به منظور اجرای نما حساب باز کرد.
اما اگر بخواهیم به برخی از کاشی و سرامیک های نما اشاره کنیم، شامل این نمونه های کلی خواهند شد:

 • سرامیک نما تراورتن
 • سرامیک نما پرسلانی
 • سرامیک نما فول بادی
 • کاشی نما پرسلانی
 • کاشی نما سفالی
 • و غیره

فروش طرح های جدید و متفاوت کاشی و سرامیک نما

فروش طرح های جدید و متفاوت کاشی و سرامیک نمابه راستی که کاشی و سرامیک نما برای ساختمان معجزه کرده و اثرات چشمگیر فراوانی را به همراه می آورند.
دیده نشده مصالحی که بتواند روی دست کاشی و سرامیک برای اجرای نما بلند شود.
البته شاید باشند مصالح و ابزار های دیگری که برای نما به کار می روند، اما مطمئنا هیچ کدام به اندازه این محصولات دارای مزیت یا اثر مفید و موثر نمی باشند.

حالا با مصارف بالایی که از انواع کاشی و سرامیک نما در پروژه های ساختمانی به عمل آمده، می بینیم که فروش سرامیک نما و کاشی نما نیز با سرعت هرچه بیشتر توسط مراکز مربوطه انجام گرفته و بدین ترتیب گام هایی موثر در جهت تامین آن ها برداشته شده است.
اما در هر یک از مراکز فروش، سعی شده تا جدید ترین طرح سرامیک نما و کاشی نما برای خریداران رونمایی شود که هم به نیاز روز آن ها پاسخی درخور داده شده و هم هم طرح هایی منطبق با ساختمان های امروزی ارائه گشته که با آن ها سنخیت داشته باشد.

در هر حال اگر بخواهیم به برخی از طرح های متفاوت و در عین حال جدید این نوع از کاشی و سرامیک ها بپردازیم، شامل گزینه های زیر خواهند شد:

 • کاشی و سرامیک طرح سنگ
 • کاشی و سرامیک طرح چوب
 • کاشی و سرامیک طرح آجری
 • کاشی و سرامیک طرح ساده

خریدار جدیدترین کاشی و سرامیک نما با قیمت باورنکردنی

خریدار جدیدترین کاشی و سرامیک نما با قیمت باورنکردنیبا وجود دور اندیشی ها و تمهیداتی که از سوی تولید کنندگان کاشی و سرامیک اعمال شده و آن ها به خوبی نیاز های روز را شناسایی کرده و در جهت تامین مناسب این نیاز ها می کوشند، همواره می توان شاهد ارائه جدید ترین و زیبا ترین کاشی و سرامیک های مختلف از جمله کاشی و سرامیک نما در قسمت های مختلف فروش بود.

پس یکی از دغدغه های خریداران در رابطه با تهیه کاشی و سرامیک نما متناسب با ساختمان های مدرن امروزی از میان رفته و بدین ترتیب می توانند با خیال راحت اقدام به خرید محصولات مورد نیاز خود بکنند.
ضمن اینکه اگر خریداران مورد نظر برای تهیه انواع کاشی و سرامیک نما به سراغ مراکزی همچون شرکت های پخش بروند؛ می توانند علاوه بر تهیه کاشی و سرامیک نما جدید، انواع کاشی سرامیک نما قیمت مناسب البته با قیمتی باور نکردنی که در اثر تخفیفات عمده به آن ها ارائه می شود را دریافت نمایند.

بازرگانی انواع سرامیک و کاشی نمای بیرونی خانه

بازرگانی انواع سرامیک و کاشی نمای بیرونی خانهبا افزایش روز به روز انواع ساختمان های امروزی و گسترش آن ها، نماکاری ساختمان نیز به تبع آن بیشتر شده و بدین ترتیب کاربرد بیشتر انواع کاشی و سرامیک نما را نیز به دنبال خود می آورد.
حال اینکه همه ی این افزایشات طبیعتا منجر به بالا رفتن حجم تقاضا ها برای خرید کاشی و سرامیک که برای نمای بیرونی خانه به کار گرفته می شوند، خواهد شد.
لذا به منظور پاسخگویی بهتر به تقاضا های موجود، تنها چند مرکز فروش از عهده آن ها بر نمی آیند، بلکه باید مراکز فروش بیشتری دست در دست هم داده که اقداماتی را در جهت تامین این تقاضا ها بردارند.

به همین منظور شرکت هایی نیز با عنوان شرکت های بازرگانی و فروش نیز روی کار آمده تا انواع این محصولات را در دسترس خریداران متعدد قرار دهند.
اما یکی از شرکت های بازرگانی مورد نظر ک سال هاست به فروش عمده و بسیاری از انواعی از این کاشی و سرامیک های نما پرداخته و خریداران بسیاری را با خود همراه ساخته است، همین مجموعه می باشد:

 • انواع سرامیک و کاشی نمای خانه با طیف متنوعی از برند، طرح، مدل و رنگبندی
 • انواع سرامیک و کاشی نمای خانه با قیمتی فوق العاده مناسب

لیست قیمت و نرخ سرامیک و کاشی نمای بیرونی

لیست قیمت و نرخ سرامیک و کاشی نمای بیرونیسرامیک و کاشی نمای بیرونی که حالا از پر مصرف ترین و البته پر فروش ترین نوع کاشی و سرامیک در بازار محسوب می شوند، در تنوعی گسترده ای از هر حیث ارائه شده و به تبع همین تنوع و گستردگی، اگر شاهد درجه های متعددی از لیست قیمت و نرخ این محصولات در قسمت های فروش باشیم، جای تعجبی ندارد.

اما تا وقتی مراکز فروش عمده این گروه از محصولات وجود دارند و هزاران امتیاز را برای خریداران در نظر گرفته اند؛ جای نگرانی در خصوص هیچ یک از این قیمت ها مانند قیمت سرامیک نما، قیمت کاشی نما یا به طور کلی قیمت کاشی سرامیک نیست.
چرا که خریداران عزیز می توانند در صورت مراجعه به هر یک از آن ها و بالا بردن حجم سفارشات خود، به بهترین سطح از  قیمت کاشی ساختمان یا سرامیک ساختمان رسیده و بدین ترتیب رضایت کافی حاصل از خرید را نصیب خود سازند!

فروشندگان کاشی و سرامیک نمای بیرونی خانه در تهران

فروشندگان کاشی و سرامیک نمای بیرونی خانه در تهراندر حال حاضر کاشی و سرامیک نمای بیرونی خانه در شهر های متعددی از ایران علی الخصوص در تهران به معرض نمایش برای فروش گذاشته شده اند.
بنا براین با مراجعه به هر یک از فروشندگان کاشی و سرامیک می توان به رفع نیاز های موجود در این زمینه پرداخت.
اما مساله ای که وجود دارد، درجه اعتبار فروشندگان است که اگر این درجه را کسب کرده باشند، در نتیجه قادر به ارائه خدمات فروش شایسته تری نیز خواهند بود.

پس اولین و مهم ترین گام در تهیه و خریداری انواع کاشی و سرامیک نما، یافتن فروشندگان معتبر و در قدم بعدی رفتن به سراغ آن هاست که البته در تهران به راحتی می توان به آن دسترسی پیدا کرده و در نتیجه به بهترین نحو اقدام به ثبت سفارشات عمده از این محصولات نمود.

عرضه زیباترین و متفاوت ترین کاشی و سرامیک نما

عرضه زیباترین و متفاوت ترین کاشی و سرامیک نمادرست است که تعداد مراکز عرضه کننده کاشی و سرامیک نما زیاد است و هر کدام نقش مهمی را در ارائه این محصولات داشته اند.
اما آیا همه مراکز عرضه کننده خدماتی شبیه به هم را ارائه می کنند؟
یا اصلا آیا کاشی و سرامیک نما عرضه شده توسط هر کدام همه از نظر کیفیت و یا شکل شبیه به هم اند؟!

جواب مسلما منفی است.
پس برای اینکه بتوان به انواعی از بهترین کاشی و سرامیک نما، چه از حیث کیفیت و چه از حیث ظاهر دسترسی پیدا کرد، نیاز است تا به سراغ برترین مراکز عرضه کننده یعنی بزرگترین آن ها رفت.
در این صورت است که امکان بهره مندی از انواع کاشی و سرامیک نما با چنین ویژگی هایی وجود خواهد داشت:

 • انواع سرامیک متفاوت
 • مدرن ترین و متفاوت ترین نوع کاشی
 • زیباترین سرامیک نما
 • شیک ترین کاشی نما

سفارش عمده سرامیک نما خشک در بازار بزرگ ایران

سفارش عمده سرامیک نما خشک در بازار بزرگ ایراندر حال حاضر نماسازی به روش خشک یکی از مدرن ترین سیستم هایی است که در همه جای دنیا از جمله ایران فراگیر شده است.
این سیستم از نماسازی که هم به زیبایی فوق العاده ساختمان ها انجامیده و هم در بر دارنده مزیت های دیگری است، به کمک سرامیک خشک انجام می پذیرد.
اما اگر بخواهیم به مزیت های حاصل از سرامیک نما خشک که حالا در مناطق بالای شهر بسیاری از نقاط ایران اجرا می شود اشاره کنیم، شامل گزینه های زیر خواهند شد:

 • سرامیک نما خشک بدون ملات و روش های قدیمی و به کمک ماشین آلات مدرن صورت گرفته و سرعت بالایی را به همراه دارد.
 • کیفیت اجرایی فوق العاده زیادی با استفاده از سرامیک نما خشک یا سیستم نماسازی خشک قابل مشاهده است.
 • به عنوان یک عایق حرارتی و صوتی بسیار خوب عمل می کند.
 • منجر به کاهش هزینه ها می شود.
 • کاهش رطوبت در سطوح داخلی ساختمان ها را به همراه دارد.

با همه ی این اوصاف اگر تصمیم به سفارش عمده این نوع از سرامیک ها گرفته اید، با مراجعه به هر یک از بازار های بزرگ ایران، این کار امکانپذیر خواهد بود.

شرکت فروش سرامیک و کاشی نما درجه یک در انواع مختلف

شرکت فروش سرامیک و کاشی نما درجه یک در انواع مختلفاین شرکت بزرگ بازرگانی و فروش و تمامی مراکز معتبر مشابه آن همگی در تلاش اند تا سیستم فروش بی نظیری را برای همه خریداران گرامی پیاده سازی کرده که در نهایت بتوانند با ارائه خدمات ویژه، هم به درجه اعتبار خود افزوده و هم زمینه برای رضایت بیشتر آن ها را فراهم آورند.

لذا هر یک از خریداران و حتی شما می توانید با سرعتی هر چه تمام تر، بروشور متنوع انواع کاشی و سرامیک نما را مشاهده کرده و سپس بدون ذره ای اتلاف هزینه و وقت، سفارشات لازم خود را به ثبت برسانید.
ضمن اینکه تمامی شرکت های فروش مزبور تلاش کرده تا کاشی و سرامیک مخصوص نما را با این شرایط در اختیارتان قرار داده و بدین ترتیب موجبات خرسندی هر چه بیشتر شما را فراهم آورند:

 • کاشی و سرامیک نما درجه یک در انواع مختلف
 • کاشی و سرامیک نما ارزان
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

پاسخی بگذارید