مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / کاشی سرامیک / فروش کاشی و سرامیک ارزان قیمت | معرفی انواع برند های ایرانی

فروش کاشی و سرامیک ارزان قیمت | معرفی انواع برند های ایرانی

کاشی و سرامیک در خانه با ذوق و سلیقه انتخاب می شود و هر کس برای انتخاب سعی میکند طرحی را انتخاب کند که هم زیبا باشد و هم قیمت آن مناسب باشد سرامیک ها کابرد های متفاوتی دارند و همه جا میتوان استفاده کرد در آپارتمان٬ در داخل و خارج از خانه ٬ کارخانه٬ موسسات و شرکت ها٬ مکان های عمومی و اداره جات٬ و در بیمارستان ها و غیره. باید سرامیکی انتخاب کرد که جنس و رنگ آن مناسب قسمتی باشد که در آنجا چیده و  شود مثلا در انتخاب کاشی سرویس بهداشتی حمام توالت کاشی سرامیک درجه یک و دو انتخاب شود چون در برابر رطوبت و نم مقاوم باشد و برای کف هم درجه یک و دو تهیه کنند چون در برابر راه رفتن رو انها مقاوم باشد.و باید در انتخاب سرامیک رنگ آنها با دکوراسیون خانه هماهنگ خرید کرد و به جای پارکت بهتر است از سرامیک طرح پارکت استفاده کرد چون سرامیک از پارکت مقاوم تر است طول عمر بالایی دارد و قابل شستشو می باشد عمده ترین خرید طرح سرامیک کف رنگ قهوای است که از کم رنگ تا تیره آن به فروش می رسد قیمت کاشی ارزان و گران باشد مهم نیست مهم این است که با ایرانی و باکیفیت باشد فروش کاشی و سرامیک ارزان قیمت٬ در فروشگاههای بزرگ کاشی سرامیک می توان تهیه کرد.

فروش کاشی و سرامیک ارزان قیمت | معرفی انواع برند های ایرانی

معرفی انواع برند های ایرانی کاشی و سرامیک

در ایران شرکت های کاشی و سرامیک فراوان است که انواع کاشی و سرامیک را در انواع و جنس هاو ابعاد مختلف تولید و در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کنند.و به ذکر چند نمونه از آن میپردازیم.

سرامیک اپادانا٬ الوند٬ تکسرام٬ هیون٬ سینا٬ ستینا٬ سرامیک البرز کویر٬ مرجان٬ نوین٬ نوآوران٬ اورچین٬ نایین٬ لاریس٬ پارس هیراس٬ کاشینا٬ سرامپاز٬ الماس کویر٬ روناس٬ سمنان٬ ماهان٬ کوثر٬ شیرکوه٬ عمارت٬ باستان٬ بوستان٬ پارسیان٬ نفیس٬ ارگ٬ نازسرام٬ برلیان٬ فخار٬ اماتیس٬ سها٬ آریاهنر٬ مرارید سرام٬ آبادیس٬ ریونیز٬ آلوارس٬  چرسای٬ تایل٬ چیتا٬ آرتیستون٬ پالاس٬ پرنیان٬ ارتا٬ بالسن٬ نگاران پخش سپهر٬ پاسارگاد٬ پالرمو٬ یونیورسال٬ سولو٬ آلتون کومه٬ الباترا٬ کرابن٬ روشا٬ تایلسی٬ تکنیتا٬ آدژنا٬ لوتوس٬ کلاسیک٬ پرتو٬ آرمس.

فروش کاشی و سرامیک ارزان قیمت در بازار

فروش کاشی و سرامیک ارزان قیمت در بازارفروش کاشی و سرامیک ارزان قیمت در بورس های کاشی و سرامیک و نمایندگان بزرگ این محصول که مستقیم از کارخانه عرضه می شود ارزانتر هستند کاشی های سفید ساده مات و براق همیشه از سایر سرامیک ها ارزانتر است و می توان انتخاب کرد سرامیک های درجه سه و چهار هم ارزانتر است که می توان مثلا در دیوار راه پله و پارکینگ استفاده کرد چون رطوبت و سرمای زیاد وجود ندارد و داغ هم نمی شود سرامیک درجه یک و دو در کف و جاهای خیس و مرطوب و جاهای بیرون خانه که زمستان خیلی سرد است و جاهای خیلی داغ نمی توان استفاده کرد.

عرضه انواع کاشی و سرامیک ساده

عرضه انواع کاشی و سرامیک سادهنمایندگان بزرگ کاشی سرامیک بورس انواع این محصول را در برندهای مختلف عرضه میکند این فروشگاهها نمایندگی چندین برند مختلف را بر عهده دارند که انواع کاشی سرامیک در طرح ها ی مختلف عرضه می کنند این نمایندگان انواع کاشی و سرامیک ضد اسیدی٬ ضدیخ٬ نسوز٬ نشکن٬ ضد سائیدگی٬ ضدآب٬ و انواع طرح چوب٬ طرح سنگ٬ طرح پارکت٬ طرح گلدار برجسته٬ طرح سه بعدی و طرح های سنتی٬ طرح های اروپایی و غیره را ارائه می دهند. و این نمایندگی ها و فروشگاههای بزرگ در مراکز استانها بیشتر در یک خیابان جمع می باشد.

لیست قیمت انواع کاشی و سرامیک قیمت مناسب

لیست قیمت انواع کاشی و سرامیک قیمت مناسبلیست قیمت کاشی سرامیک در حال حاضر به علت نوسانات بازار در حال تغییر است و قیمت ثابتی ندارد و بر اساس طرح ٬ درجه٬ نوع٬ جنس٬ برند و کیفیت متفاوت است و اغلب کارخانجات تولیدی یک قیمت به خصوصی برای هر نوع کاشی قرار میدهند که در هر برند متفاوت است کاشی های صادراتی و درجه یک و دو ها اغلب گران هستند و کاشی سفید ساده و درجه سه و چهار ارزان هستند.قیمت فروش سرامیک تبریز بالا است چون صادراتی است

کاشی و سرامیک ارزان قیمت به طرق مختلفی در بازار ها به فروش گذاشته می شود. آیا  می دانید که کاشی و سرامیک را در بازار ها با چه برند هایی می توان تهیه کرد؟

در میان انواع مختلف مصالح ساختمانی که وارد بازار ها می شود می خواهیم مختصرا در مورد کاشی و سرامیک بگوییم که از بازار های پر طرفداری برخوردار می باشند.

کاشی و سرامیک با برند های ایرانی

از نظر کارایی اگر کاشی و سرامیک ها را مورد بررسی قرار دهیم مشاهده می شود که در زمینه های مختلفی مورد کاربری قرار می گیرد. به همین سبب این محصولات دارای بازار های پر سودی هستند که سبب شده شرکت های تولیدی متعددی برای ساخت شان فعالیت کنند. با این وجود شاهد فعالیت برند های مختلفی در کشورمان برای ساخت کاشی و سرامیک هستیم که در ادامه مطلب به آن ها اشاره می کنیم:

  • کاشی و سرامیک با برند حافظ
  • کاشی  سرامیک با برند لاریس
  • کاشی و سرامیک با برند الوند
  • کاشی و سرامیک با برند شاهرخ
  • کاشی و سرامیک با برند پردیس

معرفی انواع برند های ایرانی کاشی و سرامیک

کاشی و سرامیک ارزان قیمت

کاشی و سرامیک را وقتی می خواهیم خریداری کنیم فروشنده نمونه های متفاوتی را به ما ارائه می دهد که از نظر قیمت محصولات با همدیگر تفاوت دارند. در این میان پر فروش ترین را بخواهیم بگوییم کاشی و سرامیک ارزان قیمت گزینه مناسبی می باشد که در بازار شهر های مختلف مورد داد و ستد قرار می گیرد. لیست هایی از قیمت ها در دسترس خریداران قرار می گیرد تا کار را برای مشتریان آسان کند. در ادامه عوامل موثر بر قیمت ها کاشی و سرامیک ارزان قیمت را می گوییم که به قرار زیر است:

  • اندازه کاشی و سرامیک
  • طرح کاشی و سرامیک
  • رنگ کاشی و سرامیک
  • تولید کننده کاشی و سرامیک
  • روش فروش کاشی و سرامیک

فروش کاشی و سرامیک

با توجه به بازار های پر رونقی که برای کاشی و سرامیک ارزان قیمت سراغ داریم انتظار فروش عمده محصولات می رود که می تواند برای شرکت های تولید کننده سودآوری کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات کاشی و سرامیک صادراتی یزد به اروپا

به دلیل مرغوبیت و کیفیت بالای انواع و اقسام کاشی و سرامیک های صادراتی یزد، این کالا توانسته است به غیر از بازار داخلی در بازارهای خارجی نیز فروش خوبی را داشته ب

پاسخی بگذارید