مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / کاشی سرامیک / فروش کاشی و سرامیک عمده | نمایندگی آن در یزد

فروش کاشی و سرامیک عمده | نمایندگی آن در یزد

کاشی و سرامیک را در کشورمان شرکت های متعددی تولید می کنند. این شرکت ها در گوشه و کنار ایران فعالیت دارند و انواع مختلفی از محصولات خود را روزانه به بازار عرضه می دارند. در کنار شرکت های صنعتی که نزدیک به هفتاد سال می شود در این عرصه فعالیت می کنند، سفال گری ها نیز سرامیک و کاشی را به صورت سنتی تولید می کنند. این کارگاه ها را می شود در شهرهای مختلفی به ویژه لالجین و میبد پیدا کرد.

اما شرکت های صنعتی پیشرفت قابل ملاحظه ای در این چند دهه داشته اند. آنان رشد کردند و توانسته اند که با در اختیار داشتن ماشین آلات گوناگون و پیشرفته بهترین نوع کاشی و سرامیک را تولید کنند.

ولی فروش کاشی و سرامیک عمده از سوی نمایندگی آن در یزد و سایر شهرها انجام می شود. در شهرهای مختلف در زمان حراج سرامیک ارزان می توان با قیمت های مناسب، بهترین نوع این محصول را خریداری کرد.

فروش کاشی و سرامیک عمده | نمایندگی آن در یزد

نمایندگی کاشی و سرامیک یزد

نمایندگی کاشی و سرامیک یزدنمایندگی کاشی و سرامیک یزد در شهرهای گوناگونی فعالیت می کند. در هر شهری که ساکن هستید، به راحتی می توانید این نمایندگی ها را پیدا کرده و خرید خود را انجام دهید. نمایندگی ها عموماً در کارهای مختلفی مشغول هستند که می شود به این موارد اشاره کرد:

  • ارائه خدمات مختلف مانند: حمل رایگان، نصب و اجرای سرامیک و کاشی
  • پذیرش سفارش مشتریان برای محصولات جدید
  • فروش عمده و جزئی کاشی و سرامیک تولید شده
  • پخش و توزیع محصولات کارخانه

این نمایندگی ها را می شود به آسانی هم شماره تلفن شان و هم نشانی های شان را از راه های مختلفی پیدا کرد؛ به ویژه مراجعه به وبسایت های رسمی شرکت های تولیدی که در آن نمایندگی ها معرفی شده اند.

قیمت کاشی و سرامیک ارزان یزد

قیمت کاشی و سرامیک ارزان یزدقیمت کاشی و سرامیک ارزان یزد را می شود از فروشگاه های مختلفی به دست آورد. در این زمینه نمایندگی ها و دفاتر فروش هم گزینه مناسبی می باشند که می توان به آنان سر زد و قیمت های روز را جویا شد.

استان یزد به نوعی قطب کاشی و سرامیک سازی به شمار می رود. در این استان شرکت های تولیدی مختلفی فعالیت می کنند و روزانه هزاران متر مربع تولیدات خود را به بازار عرضه می دارند. در زمان حراج کاشی یزد می توان با کیفیت ترین نوع آن را خریداری کرد. فروش کاشی یزد از راه های مختلفی صورت می گیرد.

ارزان ترین نوع کاشی این برند می تواند این نمونه باشد: ۶۰*۶۰ با قیمت ۱۷۸۰۰ تومان

بازار فروش عمده کاشی و سرامیک

بازار فروش عمده کاشی و سرامیکدر شهرهای گوناگون کشورمان بازارهای فروش سرامیک و کاشی وجود دارد. از این بازارها می شود لیست قیمت کاشی و همچنین کاشی درجه یک را به دست آورد. عمده فروشی ها و دفاتر فروش شرکت های مختلف هم در این بازارها فعال می باشند. آنان در کار فروش عمده و جزئی هستند.

بازار فروش عمده کاشی و سرامیک کشور به این بستگی دارد که کار ساخت و سازها تا چه اندازی رونق گرفته است. در یک سال گذشته که بازار تااندازه ای کساد بوده شرکت های تولیدی گوناگونی هم با افت تولید مواجه شده اند که این خبر خوبی برای عمده فروشی ها نیست.

پایین ترین قیمت فروشی کاشی و سرامیک

پایین ترین قیمت فروشی کاشی و سرامیکقیمت های کاشی و سرامیک به مسائل مختلفی بستگی دارد. اول این که درجه بندی آنان. کاشی و سرامیک درجه یک، طبعاً قیمتش بسیار بالاتر از درجه سه و چهار می باشد. شما می توانید برای این که از پایین ترین قیمت های روز مطلع شوید، به مراکز خرید و فروش کاشی و سرامیک در شهرهای خود مراجعه کنید. در این مراکز نرخ ها را برای تان اعلام می کنند. در برخی از فروشگاه های آنلاین هم قیمت هایی از ۵۰۰۰ تومان تا ۱۰۰۰۰ تومان برای برخی از کاشی ها در نظر گرفته شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات کاشی و سرامیک صادراتی یزد به اروپا

به دلیل مرغوبیت و کیفیت بالای انواع و اقسام کاشی و سرامیک های صادراتی یزد، این کالا توانسته است به غیر از بازار داخلی در بازارهای خارجی نیز فروش خوبی را داشته ب

پاسخی بگذارید