مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / کاشی سرامیک / فروش کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی | لیست قیمت

فروش کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی | لیست قیمت

کاشی کاری در حمام و سرویس های بهداشتی بهترین گزینه برای نو کردن دکوراسیون اینگونه مکان هاست.طرح بندی و مرتب چیدن دقیق کاشی های حمام و سرویس بهداشتی اولین و مهمترین کاری است که باید در طول پروسه کاشی کاری با دقت تمام انجام شود.کاشی ها و سرامیک ها علاوه بر خاصیت زیباسازی ونوسازی سرویس های بهداشتی، قابل شستشو هستند و به جزء درزهای فاصل بین آنها تقریبا ضد آب هستند. این خصلت محصولات پرطرفدار را بسیار رایج و استفاده از آن را برای هر سرویس بهداشتی تقریبا اجتناب ناپذیر ساخته است. باتوجه به مورد استقبال قرار داشتن این محصول و همگانی بودن آن فروش کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی و همینطور فروش عمده سرامیک در مناطق مختلف تهران مرسوم است. این محصول باتوجه به کاربرد وسیع آن درتمامی نقاط ساختمان بازار گسترده ای دارد و در قیمت های متفاوتی باتوجه به کاربرد آن در بازار مصرف عرضه میشود.فروش کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی | لیست قیمت

مدل های مختلف کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی

مدل های مختلف کاشی و سرامیک سرویس بهداشتیبرای زیباسازی سرویس های بهداشتی از انواع متریال ها ازجمله کفپوش های اپوکسی سقفپوش های کشسان و همچنین به طور عمده، کاشی و سرامیک استفاده می شود. امروزه کاشی ها و سرامیک ها ازکاشی های راهرو گرفته تا سرامیک کف حمام در انواع طرح ها عرضه می شوند تا با توجه به مدرنیته سازی ساختمان ها و بازسازی بناهای قدیمی نیازهای روزافزون مشتریان با سلیقه های متفاوت را برآورده کند. طرح های ساخته شده برای سرویس های بهداشتی کف ساختمان راهروها و… کاربرد دارند. فقط کافیست طرح مناسب انتخاب شود تا نتیجه شگرف آن در نمای ساختمان به چشم بیاید این طرح ها برای انواع کاربردها شامل طرح های سه بعدی، مناظر، نقوش فانتزی، طرح سنگ نمای آنتیک و… عرضه می شوند حتی بعضی از کاشی ها دارای طرح سنگ و چوب هستند؛ ازآنجا که طرح کاشی تقریبا تمام نمای داخلی ساختمان رادربرمیگیردباید درانتخاب آن وسواس زیادی به خرج داد.ایجاد طرح های متنوع کاشی ازعرصه هایی که درایران رشدچشمگیری داشته و حتی منجر به صادرات به کشورهای همسایه وارز آوری برای کشور شده است.

ابعاد دقیق کاشی های سرویس بهداشتی

ابعاد دقیق کاشی های سرویس بهداشتیابعاد کاشی سرویس با توجه به کاربرد آن درکف و دیوار سرویس های بهداشتی متفاوت است.به طور متوسط کاشی های مربعی درابعاد ۲۵×۲۵و۳۰×۳۰ وجود دارند و کاشی های دیواری یا سرامیک های مستطیلی در ابعاد متفاوتی مانند۳۰×۶۰یا۳۰×۹۰عرضه می شوند. به طور معمول کاشی های دیوار پوش وکفپوش در سرویس های بهداشتی از اندازه کوچکتر و مربع شکل برخوردارند و سرامیک های راهرو یا کف خانه ها در اندازه های بزرگتر و مستطیلی مورد پسند هستند. از طرح های سه بعدی معمولا برای نمای داخل سرویس ها استفاده می شود یا طرح های ساده و تک رنگ در ابعاد کوچک برای دیوارهای داخلی سرویس های بهداشتی. به طور کلی سرامیک های در ابعاد متنوعی وجود دارند که باتوجه به کاربرد و محل نصب و سلیقه مشتری انتخاب می شوند.

فروش عمده کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی

فروش عمده کاشی و سرامیک سرویس بهداشتیقیمت فروش کاشی معمولا براساس واحدمترمربع محاسبه میشود.امروزه به طورمتوسط هرمترمربع کاشی معمولی از هرمتر مربع۱۵هزارتومان شروع میشود وگاهی تا هرمترمربع ۱۰۰ هزارتومان نیز میرسد البته این قیمت باتوجه به جنس،طرح و مدل کاشی بسیار متغیراست.کاشی های چینی ازقیمت بالاتری برخوردارهستند و درمقایسه باآنها کاشی های معمولی که ساده وسفیدهستند ارزان ترند.مسلما قیمت کاشی در فروش عمده برای مشتری کمترخواهد بود همچنین بعضی ازشرکت هاوکارخانجات تولید کاشی برای جذب مشتری اقدام به اعمال تخفیف برای خریدهای عمده میکنند یا حمل رایگان آن تا درب نمایندگی فروش سرامیک را برعهده میگیرند.بازار فروش کاشی و سرامیک هم از قواعد جدید بازاریابی مستسنی نبوده و امروزه دراین صنعت هم مانند دیگر مشاغل، بازاریابی نقش مهمی در کسب درآمد و سرانه فروش آن دارد.اعطای نمایندگی ، فروش مستقیم به مغازه های عمده فروش و فروش اینترنتی از انواع روش های فروش کاشی و سرامیک های جدید بازار است.

لیست قیمت سرامیک طلایی مخصوص کف

لیست قیمت سرامیک طلایی مخصوص کفقیمت فروش کاشی دربازار پرنوسان داخلی دارای ثبات نسبی است؛ ازآنجا که ایران در چند سال گذشته پیشرفت چشمگیری در صنعت کاشی سازی و نمای داخلی ساختمان داشته اکثر اجناس مصرفی تولید داخل بوده و حتی بخشی از تولید داخل به بخش صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهای همسایه اختصاص داده شده است.قیمت سرامیک ها باهم متفاوت است مثلا هر مترمربع سرامیک طلایی کف یا انواع سرامیک چینی قیمت های متفاوتی بایکدیگر دارند. برای مثال سرامیک طلایی مخصوص کف با قیمت مناسب در فروش اینترنتی و بدون هزینه حمل و نقل حدود هر واحد۲۵ هزارتومان و هر واحدسرامیک چینی مرسوم ازمتری۹۰هزارتومان شروع می شودو تا۳۰۰ هزارتومان یا بیشتر هم میرسد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات کاشی و سرامیک صادراتی یزد به اروپا

به دلیل مرغوبیت و کیفیت بالای انواع و اقسام کاشی و سرامیک های صادراتی یزد، این کالا توانسته است به غیر از بازار داخلی در بازارهای خارجی نیز فروش خوبی را داشته ب

پاسخی بگذارید