مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / کاشی سرامیک / فروش کاشی و سرامیک به قیمت کارخانه | عرضه مستقیم کاشی و سرامیک

فروش کاشی و سرامیک به قیمت کارخانه | عرضه مستقیم کاشی و سرامیک

کاشی و سرامیک را می توان در انواع مختلفی از بازار خریداری کرد. فروش کاشی و سرامیک به قیمت کارخانه از سوی خود کارخانه و نمایندگی های آن صورت می گیرد. عرضه مستقیم کاشی و سرامیک هم از همین طریق انجام می شود. اگرچه باید به این موضوع نیز پافشاری کرد که در بازارهای خرید و  فروش، دیده شده که برخی از فروشگاه ها نیز زیر قیمت بازار و به قیمت تولیدی، کاشی و سرامیک ها را عرضه می دارند. 

به هرحال کاشی و سرامیک ایرانی که یکی از بهترین محصولات به شمار می رود و در کشورهای گوناگونی از جمله کشورهای همسایه حرف اول می زند را شرکت های گوناگونی هستند که تولید می کنند و در دسترس عموم قرار می دهند. تولید کنندگان در طرح ها، رنگ ها، کیفیت ها و برندهای متنوعی محصولات شان را به بازار عرضه می کنند. 

فروش کاشی و سرامیک به قیمت کارخانه | عرضه مستقیم کاشی و سرامیک

کارخانجات تولیدی انواع کاشی و سرامیک

کارخانجات تولیدی انواع کاشی و سرامیککارخانجات تولیدی انواع کاشی و سرامیک در شهرهای گوناگونی فعالیت می کنند. بیشتر این کارخانه ولی در استان یزد فعال می باشند. از جمله کارخانه هایی که بسیار پرآوازه هستند و محصولات شان را در سراسر کشور می توان پیدا کرد، می شود به این نام ها اشاره نمود: 

 • کارخانه تولیدی کاشی نیلو اصفهان 
 • کارخانه تولیدی گلچین 
 • کارخانه تولیدی مرجان 
 • کارخانه تولیدی تبریز 
 • کارخانه تولیدی پرشین 
 • کارخانه تولیدی تکسرام 
 • کارخانه تولیدی برج 
 • و غیره تولیدی ها 

در هر شهری که زندگی می نمایید، به راحتی می توانید به مراکز خرید و فروش مراجعه کرده و تولیدی ها این شرکت هایی که نام شان برده شد را از نزدیک مشاهده و سپس در صورت پسند، خریداری کنید. در این مراکز همچنین گاهی حراج کاشی و سرامیک به راه می افتد که می توان کاشی و سرامیک درجه یک را خریداری کرد. 

عرضه مستقیم انواع کاشی و سرامیک

عرضه مستقیم انواع کاشی و سرامیکعرضه مستقیم انواع کاشی و سرامیک را تولیدی ها توسط نمایندگی های شان و همچنین وبسایت های رسمی ای که دارند انجام می دهند. این مسئله باعث می شود تا دست واسطه ها در قدم اول کوتاه شود در گام بعدی، سود بیشتری هم فروشنده ببرد و هم خریدار. عرضه مستقیم در کنار این باعث ثبات قیمت و نرخ در بازار می شود. 

کسانی که در پی خرید مستقیم از کارخانه می باشند، می توانند به دفاتر فروش و فروشگاه های آنلاین این کارخانه ها مراجعه کرده و با خیال راحت بهترین و مرغوب ترین نوع کاشی و سرامیک را در طرح ها و ابعاد گوناگونی به صورت عمده و جزئی خریداری کنند و در مکان های مختلفی بکار ببرند. 

فروش کاشی و سرامیک به قیمت کارخانه

فروش کاشی و سرامیک به قیمت کارخانهدر بازار کاشی و سرامیک می توان فروشگاه هایی را پیدا کرد که سرامیک و کاشی قیمت مناسب را عرضه می کنند. این فروشگاه ها حتی به قیمت کارخانه نیز کالای شان را به فروش می رسانند. می شود در هر جایی از کشور که ساکن هستید، به این مراکز مراجعه کرده و از نزدیک کیفیت و نوع کاشی هایی که به نرخ کارخانه عرضه می شوند را مورد بررسی قرار داده و آنگاه خرید کنید. 

برخی از این کاشی و سرامیک هایی که به نرخ تولید عرضه می شوند، از کیفیت خوبی برخوردار هستند. 

مرکز خرید کاشی و سرامیک در ایران

مرکز خرید کاشی و سرامیک در ایرانمرکز خرید کاش و سرامیک در ایران، می توان در هر شهری وجود داشته باشد. در این مراکز می توانید قیمت کاشی و سرامیک را در انواع مختلفی به دست آورید و در همین حال خرید مطمئنی داشته باشید. 

مراکز خرید و فروش کاشی ها را در این درجه بندی به فروش می رسانند: 

 • درجه یک: نوع مرغوب کاشی است و هیچ ایرادی از لحاظ ظاهری و کیفیت ندارد. 
 • درجه دو: در بازار بیشتر این نوع کاشی عرضه می شود. 
 • درجه سه: لب پر، رنگ مخلوط شده و شکسته می باشند. 
 • درجه چهار: بیشتر فله ای توزیع می شوند و شکستگی و ترک خوردگی زیاد دارند. 
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات کاشی و سرامیک صادراتی یزد به اروپا

به دلیل مرغوبیت و کیفیت بالای انواع و اقسام کاشی و سرامیک های صادراتی یزد، این کالا توانسته است به غیر از بازار داخلی در بازارهای خارجی نیز فروش خوبی را داشته ب

پاسخی بگذارید