مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / سرامیک طرح پارکت / سرامیک طرح پارکت قیمت | سرامیک های طرح پارکت در چه جاهایی کاربرد دارند؟

سرامیک طرح پارکت قیمت | سرامیک های طرح پارکت در چه جاهایی کاربرد دارند؟

امروزه برخی از افراد سرامیک را ترجیح می دهند و برخی دیگر پارکت را. زمانی که تصمیم می گیریم برای کف پوش از کدام یک استفاده کنیم باید در نظر داشته باشیم که خرید پارکت مانند خرید فرش نیست که بتوان آن را عوض کرد. حداقل یک یا دو سال باید با همان کف پوش سر کرد.

مدل های سرامیک طرح پارکت زیبایی منزل را دو چندان می کند و نسبت به چوب واقعی مقاوم تر بوده و به نگهداری کمتری نیاز دارد. خرید اینترنتی سرامیک طرح پارکت در انواع گوناگون باعث شده تا افراد بتوانند به سهولت انواع این محصول را به صورت مستقیم و عمده از کارخانه سفارش داده و خریداری نمایند.

سرامیک طرح پارکت قیمت آن در بازار متفاوت می باشد با توجه به دوام و کیفیت محصول قیمت ها فرق می کند.

سرامیک طرح پارکت قیمت | سرامیک های طرح پارکت در چه جاهایی کاربرد دارند؟

سرامیک های طرح پارکت در چه جاهایی کاربرد دارند؟

سرامیک های طرح پارکت در چه جاهایی کاربرد دارند؟امروزه سرامیک طرح پارکت انتخاب بسیاری از مشتریان برای پوشاندن کف منازل خود, برای پوشش دیوار و سطوح در طراحی نمای خارجی منزل مانند حیاط نیز است به دلیل دوام بالا, ضد آب بودن و نگهداری آسان.همچنین استفاده در نماکاری مساجد, ابنیه مذهبی و تاریخی, استفاده به عنوان دیوارکوب ها و قاب کاشی های لعاب دار که از زیباترین دکوری های منزل محسوب می شوند و یاد آور هنر ایرانی اسلامی هستند.

سرامیک های طرح پارکت به دلیل طرح و رنگی که داشتند به سرعت توانسته اند افراد زیادی را به سمت خود جذب کنند.

قیمت سرامیک ارزان را می توان از طریق نمایندگی های فروش کاشی و سرامیک جستجو کرد و با اطمینان بیشتری می توان انواع کاشی و سرامیک را خریداری کرد.

عرضه عمده بهترین کاشی و سرامیک طرح چوب

عرضه عمده بهترین کاشی و سرامیک طرح چوببا توجه به گسترش روز افزون ساخت و ساز در شهرهای بزرگ و حومه شهرها, تقاضا برای عرضه عمده کاشی و سرامیک طرح چوب به جهت مقرون به صرفه بودن آن بیشتر از زمان های گذشته ایجاد شده است.

از انواع سرامیک ها مانند: سرامیک طرح پارکت مهسرام, سرامیک طرح مرمریت گرفته تا انواع سرامیک لاکچری مورد تقاضای مصرف کنندگان هستند.

کارخانجات تولید کاشی و سرامیک در شهرهای بزرگی چون تهران, شیراز و یزد مشغول به فعالیت هستند. همچنین سرامیک تبریز نیز از با کیفیت ترین سرامیک های تولید شده داخلی محسوب می گردد.

هرچند که قیمت سرامیک طرح پارکت و انواع سرامیک های دیگر طی سال های اخیر با نوساناتی روبرو بوده است اما هنوز هم تولیدات داخلی با کیفیتی مشابه نمونه های خارجی با قیمت مناسب عرضه می گردند. 

بازار فروش انواع کاشی و سرامیک ایران

بازار فروش انواع کاشی و سرامیک ایرانکاشی و سرامیک های تولید شده در شرکت های تولیدی اصفهان یکی از بهترین و با کیفیت ترین و خوش نقش و نگار ترین این کاشی های تولید شده و موجود در بازارهای فروش ایران هستند که به سبب کیفیت های منحصر بفردی که دارند به صورت عمده مورد خرید و فروش مشتریان قرار می گیرند به عنوان مثال سرامیک طرح پارکت قیمت آن با توجه به رنگ و طرح ۱۹,۵۰۰ به فروش می رسد.

انواع سرامیک بدون بند در بازار فروش کاشی و سرامیک به صورت عمده خرید و فروش می شوند. این سرامیک ها در کارخانه به وسیله برش لیزری سایز بندی می شوند و نوع برش آن ها طوری است که در کنار هم که قرار می گیرند درز هم قفل شده و بنابراین فاصله ای بین آن ها ایجاد نمی شود. این کار باعث نمای بهتر و زیبایی بیشتر کاشی و سرامیک ها شده است.

قیمت فروش سرامیک های طرح پارکت

قیمت فروش سرامیک های طرح پارکتبرخی افراد به چوب های تیره رنگ علاقه دارند, از این رو سرامیک های تیره طرح پارکت را بیشتر می پسندند.این مدل های کاشی و سرامیک طرح پارکت زیبایی منزل را دو چندان می کند و همچنین با توجه به استقامت آن ها برای کف پوش هم بسیار مناسب می باشند.

قیمت این نوع سرامیک های طرح پارکت بستگی به درجه, ابعاد, نوع جنس و نوع کارخانه دارد.سرامیک های طرح پارکت قیمت آن ها از حدود ۱۰,۰۰۰ تومان تا ۲۰,۰۰۰ تومان به فروش می رسد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

پاسخی بگذارید