مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / سرامیک کف / قیمت روز سرامیک کف طرح پارکت | فروش کاشی و سرامیک طرح چوب

قیمت روز سرامیک کف طرح پارکت | فروش کاشی و سرامیک طرح چوب

امروزه یکی از پر طرفدار ترین مواد مورد استفاده برای تزیین کف ساختمان های اداری و مسکونی سرامیک ها هستند . سرامیک ها امروزه در طرح ها و رنگ های مختلف در کارخانه های سراسر کشور ساخته می شوند که در این متن به بررسی قیمت انواع طرح های آن و به خصوص به قیمت روز سرامیک کف طرح پارکت می پردازیم. طرح های جدید سرامیک شامل سرامیک طرح پارکت ، طرح لمینیت ، طرح سنگ( مانند سرامیک طرح مرمریت و گرانیت) ، سرامیک طرح آجر و …. می باشد که هر شخص با توجه به بودجه  و سلیقه شخصی قادر به انتخاب طرح مورد علاقه خود جهت زیبا سازی فضای منزل می باشد.

قیمت روز سرامیک کف طرح پارکت | فروش کاشی و سرامیک طرح چوب

مناسب ترین مدل های سرامیک کف

مناسب ترین مدل های سرامیک کفمناسب ترین مدل سرامیک کف با توجه به فضای مورد نظر انتخاب می شود . برای مثال برای فضای پذیرایی خانه ای با متراژ کوچک از سرامیک هایی با ابعاد بزرگ و رنگ های روشن و براق استفاده می کنیم ، یا اگر به دنبال حس و حال بهتری برای منزل خود هستید می توانید از طرح های پارکتی استفاده کنید که مات هستند و دیر تر دچار الودگی می شود. تنوعی که امروزه در طرح های سرامیک وجود دارد این انتخاب را به طراحان دکوراسیون می دهند تا کفپوش منزل را با اجزا و وسایل دیگر هماهنگ کرده و هارمونی خوبی را به وجود بیاورند.

بازار فروش کاشی و سرامیک طرح چوب

بازار فروش کاشی و سرامیک طرح چوبکاشی و سرامیک طرح چوب امروزه با توجه به پیشرفت فناوری انواع مختلفی را در بر میگیرند که ظاهری واقعی همانند چوب پدید اورده و که رنگ و لعاب استفاده شده بر روی آن ها بسیار طبیعی جلوه کرده به صورتی که حتی گره ها و ناهمواری های چوب طبیعی را برای چشم ما تداعی می کند . التبه با وجود فناوری پیشرفته تر این سرامیک ها باز هم در مقابل چوب طبیعی از هزینه کمتری برخوردار هستند به همین علت این نوع جدید از کفپوش ها در مکان های مختلفی از جمله دفتر های اداری ، سالن های پذیرایی ، سرویس های حمام و دستشویی و … قابلیت استفاده دارند.

بیشتر طراحان دکوراسیون بر این باور هستند که مهم ترین مکان ها برای استفاده از سرامیک طرح چوب جاهایی می باشند که در معرض رطوبت آب و حرارت آفتاب هستند مانند حمام و سونا و تراس ساختمان ها که در صورت استفاده از چوب طبیعی این ماده  به سرعت دچار فرسایش و خوردگی شده و ظاهر زیبای خود را از دست می دهد در حالی که سرامیک بسیار مقاوم می باشد.

قیمت روز سرامیک کف طرح پارکت

قیمت روز سرامیک کف طرح پارکتسرامیک های طرح پارکت و چوب به مراتب هزینه های بیشتری نسبت به طرح های ساده و تک رنگ به دنبال دارد  ولی با کمی جستجو و مشاوره از فروشنده ها می توان قیمت سرامیک ارزان را به دست آورد. عمده تولید کننده های کاشی و سرامیک در ایران به شهر های اصفهان و یزد و میبد محدود می شود که علت آن هم مرغوبیت خاک منطقه برای تولید می باشد . در این بین قیمت سرامیک سزد ( یزد ) بسیار رقابتی بوده و دارای کیفیتی مناسب می باشد . جهت خرید می توان قیمت روز سرامیک کف طرح پارکت را از بخش مشتریان کارخانه های تولیدی جویا شد.

خرید اینترنتی انواع کاشی و سرامیک

خرید اینترنتی انواع کاشی و سرامیکبرای خرید اینترنتی کاشی و سرامیک ابتدا باید مشخصات سرامیک مورد نیاز مانند ابعاد ، ضخامت ، طرح و رنگ مورد نیاز خود را مشخص کرده و با نوجه به میزان هزینه ای که در اختیار ما هست می توان بین کارخانه های تولیدی با توجه به جنس و کیفیت مورد نظر دست به انتخاب زد.

همچنین میزان سرامیک مورد نیاز را نیز باید تخمین زد یا از معمار ساختمان مشاوره لازم را گرفت تا در سفارش اینترنتی به مشکل برنخوریم.

باید توجه نمود که ابعاد انتخابی برای محیط مورد نظر درست و منطقی باشد  که معمولا به این شیوه می باشد که کاشی بدنه در ابعاد مستطیلی ، سرامیک کف در طرح های مربع شکل و سرامیک های طرح پارکت نیز در ابعاد نواری شکل انتخاب می گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سرامیک کف پذیرایی

قیمت سرامیک کف پذیرایی | مدل های مختلف لوازم ساختمانی

با توجه به اینکه اکثر مکان ها را توسط کفپوش یخصوص سرامیک می پوشانند، استفاده …

پاسخی بگذارید