مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / سرامیک گرانیتی / قیمت سرامیک گرانیتی | فروشگاه اینترنتی انواع کاشی و سرامیک

قیمت سرامیک گرانیتی | فروشگاه اینترنتی انواع کاشی و سرامیک

سراميك يكي از مصالح ساختماني است كه از ان استفاده هايي زيادي مي شود و مي توان گفت امروزه سطح همه ي خانه ها را از سراميك استفاده مي كنند . يكي از مدل هاي سراميك كه خيلي هم در اين زمان طرف دار دارد سراميك گرانيتي مي باشد . قیمت سرامیک گرانیتی نسبت به سراميك هاي ساده بالا تر است ولي به دليل اين كه اين نوع سراميك شفافيت زيادي دارد و حالت ايينه اي را به سطح خانه مي دهد مورد پسند خيلي از افراد قرار مي گيرد . سرامیک تکسرام را يكي از مدل هاي پر مصرف در صنعت خانه سازي مي باشد . 

قیمت سرامیک گرانیتی | فروشگاه اینترنتی انواع کاشی و سرامیک

بهترین تولید کننده های ایرانی کاشی و سرامیک

بهترین تولید کننده های ایرانی کاشی و سرامیکدر ايران توليد كنندگاني هستند كه كارشان بسيار قوي مي باشد . و قادر هستند كاشي و سراميك را با كيفيت بالا توليد نمايند كه اين امر حاصل از اين است كه از خاك مرغوبي برخوردار هستيم. همچنين از مواد درجه يك در شكل گيري و به عمل امدن كاشي و سراميك استفاده مي شود و همچنین زمان  و دماي كافي جهت خشك شدن كاشي و سراميك را مي دهند همه ي اين عوامل در اين امر تاثير مثبت مي گذارد و ايران را به بهترين توليد كننده كاشي و سراميك تبديل نموده است . و به دليل اين كه مقدار توليد در كارخانجات بالا است اين اجازه را مي دهد تا کاشی و سرامیک ارزان را بتوانند به دست مصرف كننده برسانند . 

مهمترین کاربرد های سرامیک گرانیتی

مهمترین کاربرد های سرامیک گرانیتیسراميك گرانیتي را مي توان به دليل اين كه حالت ايينه به کف مي دهد در قسمت لابي استفاده کرد چون سبب شكيل شدن فضا مي شود. مهمترين كاربردي كه دارد همين امر است كه استفاده از ان در محيط باعث مي شود تا زيبايي ان جا دوچندان گردد و هم چنين تاثير ان در نورپردازي بهتر محيط بسيار بالا است. سراميك گرانیتي در بعضي از راه پله هاي داخلي ساختمان هم مصرف مي شود به دليل رنگ هاي بسيار زيبا سراميك گرانيتي در دكوراسيون هاي داخلي خيلي از منازل استفاده مي گردد . حتي بعضي از افراد ستون هاي خود را با اين سنگ هاي گرانيتي كار مي كنند كه فوق العاده مي شود. 

فروشگاه اینترنتی انواع کاشی و سرامیک

فروشگاه اینترنتی انواع کاشی و سرامیک بعضي از برند ها هستند كه طي ساليان سال نام خود وا با افتخار بر سر زبان ها قرار داده اند و مصرف كنندگان هم از كيفيت ان برند مطمئن هستند به همين دليل به راحتي و با خيال راحت از فروشگاه هاي اينترنتي ان برند هاي معروف كاشي و سراميك را خريداري مي كنند بدون اين كه نياز باشد ان كاشي و يا سراميك را از نزديك ببينند.از بين اين برند ها مي توانيد به الوند اشاره كنيم كه به دليل مناسب بودن قیمت سرامیک الوند فروش بسيار بالايي دارد و از ان به عنوان سرامیک کف ارزان قيمت و البته با كيفيت استفاده مي كنند. با وجود همين برند هاي خوب و برتر است كه فروشگاه هري اينترنتي اشي و سراميك توانسته اند فعاليت خود را به خوبي ادامه بدهند و در اين كار موفق باشند . 

لیست قیمت سرامیک های گرانیتی

لیست قیمت سرامیک های گرانیتیدر كل مي توان گفت سراميك گرانيتي به دليل اين كه سنگ گرانيت سنگي گران بها است قيمت ان ها نيز بالا مي باشد اما به دليل زيبايي كه به كار مي بخشد اين امكان را به خريدار مي دهد تا قسمتي از كار خود را به سنگ گرانيتي زيبا كند . ليست قيمت سراميك هاي گرانيتي از متري صد ترمان شروع ميشود تا قيمت هاي خيلي بالاتر كه كارهاي با رنگ هاي خاص مي شوند .  قیمت سرامیک پله در مقايسه به سراميك گرانيتي پايين تر است به دليل اين كه سراميك پله به اندازه سراميك گرانيتي نياز به صيقلي شدن ندارد و البته نبايدبه اين اندازه صيقلي و شيشه اي شود چون سبب سر خوردن مي گردد . 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

پاسخی بگذارید