مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / سرامیک کف / بهترین سرامیک کف ارزان قیمت | فروش عمده سرامیک ساده

بهترین سرامیک کف ارزان قیمت | فروش عمده سرامیک ساده

بیشتر مشتری ها به دنبال کاشی و سرامیک شیک و ارزان جهت زیبا سازی خانه های خود هستند. بهترین سرامیک کف ارزان قیمت بستگی زیادی به طرح و نمای بیرونی آن دارد. طرح و رنگ و ابعاد سرامیک کف با توجه به متراژ و همچنین میزان روشنایی خانه قابل انتخاب است. 

امروزه سرامیک ها در طرح ها و رنگ های مختلف به بازار عرضه شده اند تا انواع سلیقه ها را در انتخاب طرح مورد نظر یاری کنند. سرامیک طرح پارکت و کاشی های طرح سنگ از انواع جدید این صنعت رو به پیشرفت می باشند.

بهترین سرامیک کف ارزان قیمت | فروش عمده سرامیک ساده

انواع سرامیک کف با ابعاد بزرگ

انواع سرامیک کف با ابعاد بزرگانواع سرامیک کف با ابعاد بزرگ شامل دو قالب اصلی مربعی و مستطیلی است که به شرح زیر می باشد (ابعاد بر حسب cm است) :

  •  سرامیک کف مستطیلی ۲۰*۱۰۰
  • سرامیک کف مستطیلی  20*90
  • سرامیک کف مستطیلی  15*90
  • سرامیک کف مربعی       60*60
  • سرامیک کف مربعی       50*50

این ابعاد ذکر شده در بالا مربوط به سایز های بزرگ سرامیک می باشد که معمولا با توجه به متراژ مکان مورد استفاده انتخاب می شوند . برای مثال در سالن های بزرگ غذا خوری یا ترمینال ها از کاشی سفید ارزان با ابعاد مربعی بزرگ(۶۰*۶۰) استفاده می شود تا فضا را دلباز تر نشان دهد . در حالی که برای فضا های دیگر مانند پارکینگ منزل از  سایز های کوچک تر مانند ۴۰*۴۰ به کار گرفته می شود.

بهترین سرامیک کف قیمت مناسب

بهترین سرامیک کف قیمت مناسببهترین سرامیک کف ارزان قیمت از لحاظ هزینه به فاکتور هایی هم چون : نوع خاک مورد استفاده ، ضخامت خود سرامیک ، روش پخت کارخانه مبدا، جنس لعاب مصرفی ،نوع طرح کاشی و برجسته بودن آن ، شیوه بسته بندی کالا و…. بستگی دارد.

برای انتخاب سرامیک کف با قیمت مناسب ابتدا باید با فروشنده ای خوب در ارتباط باشید تا از انواع آن و لیست قیمت کاشی مطلع بشوید، همچنین برای کاهش هزینه های خود می توانید سرامیک را در پالت های بزرگ خریداری کنید. برای خرید اینترنتی کاشی و سرامیک معمولا می توانید از طرح های پرفروش و عامه پسند استفاده کنید تا در خرید خود به مشکل برنخورید.

فروش عمده سرامیک سفید ساده

فروش عمده سرامیک سفید سادهتولید کننده های عمده سرامیک سفید ساده در ایران به طور عمده در شهر هایی همچون تهران ، اصفهان ، یزد ، میبد ، شیراز پراکنده شده اند که در این بین سرامیک ارزان شیراز از اهمیت ویژه ای برخوردار است .سرامیک های سفید ساده در طرح های مات و براق به فروش می رسد که بسته به نوع نظر مشتری قابل انتخاب است . طرح های سفید مات عموما دیرتر دچار کثیفی شده در حالی که طرح های براق از جلوه بیشتری برخوردارند ولی به مرور جلوه سفیدی خود را از دست می دهند . 

نوع جدیدی از سرامیک سفید اکنون در بازار موجود می باشد که نوع گرانیتی آن است که دارای فناوری جدیدی برای جلوگیری از خوردگی شیمیایی توسط اسید است و دیرتر نیز دچار فرسایش می شود . البته این طرح های جدید هزینه های بیشتری بر روی دوش خریداران می گذارد که علت آن هم فناوری جدید تولید آن ها می باشد.

عرضه انواع سرامیک ارزان

عرضه انواع سرامیک ارزانبرای یافتن سرامیک با کیفیتی مناسب و قیمتی خوب شما می توانید به دنبال تولید کننده های سرامیک در شهر های یزد و اصفهان و شیراز باشید.

در این شهر های ذکر شده به دلیل تعداد بالای کارخانه های تولیدی و رقابت شدید بین آن ها قیمت سرامیک درجه یک تفاوت محسوسی با سایر شهر های ایران دارد. همچنین برای کاهش بیشتر هزینه ها می توان میزان سفارش را افزایش داد و با توجه به قابلیت حمل کامیون مورد نظر جوری انتخاب کرد که تمام ظرفیت آن تکمیل شود. از فروشندگان کاشی و سرامیک مشاوره بگیرید تا در طرح های مورد نظر موارد ارزان تر را به شما معرفی کنند. برای کمتر شدن هزینه می توان از سرامیک هایی با طرح های ساده تر و لعاب کم کیفیت وضخامت کمتر استفاده کرد ولی با توجه به این شرایط اسحکام و دوام نیز به تبع قیمت پایین می آید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سرامیک کف پذیرایی

قیمت سرامیک کف پذیرایی | مدل های مختلف لوازم ساختمانی

با توجه به اینکه اکثر مکان ها را توسط کفپوش یخصوص سرامیک می پوشانند، استفاده …

پاسخی بگذارید