مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / کاشی سرامیک / تولید کاشی و سرامیک | عرضه مستقیم از کارخانه

تولید کاشی و سرامیک | عرضه مستقیم از کارخانه

تولید کاشی و سرامیک در کشورمان در دو نوع متفاوت صورت می گیرد که می توان به نوع دستی و صنعتی اشاره کرد. هر کدام از این سازنده ها طرح ها و مدل های ویژه خود را دارند. 

اما کاشی و سرامیک عرضه مستقیم از کارخانه به دست مشتری از سوی دفاتر فروش انجام می شود. شما می توانید با مراجعه به بازارهای خرید و فروش، بهترین کاشی و سرامیک را به صورت مستقیم و به قیمت کارخانه خریداری نمایید. در این بازارها حراج کاشی یزد و دیگر برندها هم در فصولی از سال اعلام می شود که می توان بهترین نوع محصول را با قیمت پایین خریداری کرد. 

تولید کاشی و سرامیک | عرضه مستقیم از کارخانه

بزرگترین تولید کننده های کاشی و سرامیک

بزرگترین تولید کننده های کاشی و سرامیکتولیدکننده های کاشی و سرامیک در کشورمان متعدد هستند. هر کدام از شرکت های تولیدی بزرگ می باشند. می توان در شهرهای مختلفی کارخانه جات را پیدا کرد. آنان در کار تولید انواع کاشی و سرامیک هستند. این تولید های می کوشند تا با استفاده از مواد اولیه مرغوب، بهترین محصول را به بازار عرضه کنند. 

از کارخانه ها معروف در این زمینه می توان به این موارد اشاره کرد: 

  • تولیدی کاشی تبریز 
  • تولیدی کاشی برج 
  • تولیدی کاشی پرشین 
  • تولیدی کاشی گلچین 
  • تولیدی کاشی پاسارگاد 
  • و سایر تولیدی ها  

عرضه مستقیم کاشی و سرامیک از کارخانه

عرضه مستقیم کاشی و سرامیک از کارخانهعرضه مستقیم کاشی و سرامیک از کارخان انجام می شود. مشتری می تواند به دفتر مرکزی فروش و یا نمایندگی های کارخانه های تولیدی در گوشه و کنار کشورمان مراجعه کند و ضمن مشاهد لیست قیمت کاشی و سرامیک، با کیفیت ترین و ارزان ترین را برگزیند. 

عرضه مستقیم می تواند هم برای خریدار و هم برای فروشنده سود آور باشد؛ چون که در این مرحله دست واسطه گر کوتاه شده است. کارخانه تولید کاشی سعی می کند تا با عرضه مستقیم بازار را به نوعی کنترل کند و از گران فروشی و در عین حال عرضه کالای بی کیفیت پیشگیری نماید. 

فرآیند ساخت و تولید کاشی و سرامیک

فرآیند ساخت و تولید کاشی و سرامیکساخت و تولید کاشی و سرامیک از سوی کارخانه های مختلف، روش های یکسانی دارند. آنان با استفاده از خط تولید کاشی و سرامیک و ماشین آلات جدید، بهترین و مرغوب ترین محصولات را تولید می کنند. 

اما برای تولید نیاز به مواد اولیه است که در گام نخست، مواد اولیه سخت، خورد شده و تبدیل به گرانول می شوند. در این مرحله به دو صورت خشک و تر انجام می شود. البته در برخی جاها از خمیر استفاده می کنند. در هنگام ساخت دوغاب از مواد اولیه و پودر شده، از ماده ای که روانساز به آن می گویند کار می گیرند تا از لخته شدن چسبیدن مواد به یکدیگر جلوگیر کند. 

در بخش بعدی، دوغاب را در قالب های پیش ساخته ریخته به آن شکل و فرم می دهند. پس از چندی که آن را در به دستگاه پخت می سپارند تا کاشی ابتدایی به دست آید. در مرحله پایانی آن را رنگ و لعاب می دهند و سپس می گذارند تا دوباره شکل رنگ را به خود گرفته و آماده بسته بندی و توزیع به بازار شود. 

بروزترین جدول قیمت کاشی و سرامیک

بروزترین جدول قیمت کاشی و سرامیکبروزترین جدول قیمت فروش کاشی و سرامیک را می توانید به آسانی از وبسایت های اینترنتی به دست آورد. بیشتر فروشگاه های آنلاین امروزه در کار خرید و فروش انواع کاشی و سرامیک هستند. شما قادر خواهید بود با مراجعه به این وبسایت ها از تازه ترین قیمت ها مطلع شوید و در صورت نیاز خرید خود را انجام دهید. همچنین یکی از راه های دیگر سر زدن به فروشگاه های مصالح فروشی است. 

اما قیمت ها از این قرار می باشند: 

  • کاشی و سرامیک در ابعاد ۶۰*۶۰ با قیمت: ۱۷۸۰۰ تومان 
  • کاشی و سرامیک در ابعاد ۴۰*۱۲۰ با قیمت: ۳۵۴۰۰ تومان 
  • کاشی و سرامیک در ابعاد ۲۵*۲۵ با قیمت: ۱۲۰۰۰۰ تومان 

قیمت ها بر اساس متر مربع اعلام شده است. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات کاشی و سرامیک صادراتی یزد به اروپا

به دلیل مرغوبیت و کیفیت بالای انواع و اقسام کاشی و سرامیک های صادراتی یزد، این کالا توانسته است به غیر از بازار داخلی در بازارهای خارجی نیز فروش خوبی را داشته ب

پاسخی بگذارید