مرکز خرید و فروش انواع سرامیک
خانه / سرامیک / فروش سراميك مشكى براق

فروش سراميك مشكى براق

فروش سراميك مشكى مخصوصا براق بسيار بالا رفته است. دليل آن هم پيشرفت معمارى مدرن و تركيب آن با چوب است. در معمارى مدرن رنگ هاى تيره و يا پخته تر سراميك را با چوب تركيب مى كنند كه تركيب بسيار زيبايى به وجود مى آورد.

فروش سراميك مشكى

سراميك چيست؟

موادى كه بخش عمده ى تشكليل دهنده ى آن، مواد آلى و مواد غير فلزى باشد را سراميك مى نامند. در كل مواد تشكيل دهنده ى سراميك خاك رس، ماسه و فلدسپات است كه در دماى بسيار بالا انجام مى گيرد.

اين تركيبات با حرارت بالا توده اى شيشه اى، بسيار سخت و گداز نا پذير را به وجود مى آورد كه به آن سراميك مى گويند. سراميك ها بر اساس نوع و مقدار مواد اوليه كه جنس آن ها را مشخص مى نمايند دسته بندى مى شوند، نمونه هاى آن را در زير مى بينيد:

  • سراميك هاى سنتى

اين سراميك ها از همان نوع سيليكاتى هستند، مانند گچ، سيمان، كاشى

  • سراميك هاى مدرن

مواد اوليه ى اين سراميك همان مواد سنتزى هستند. اين سراميك ها معمولا در كنار ديگر انواع آن ها ديده مى شوند.

  • سراميك هاى اكسيدى

فروش سراميك مشكى

فروشگاه هاى سراميك مشكى براق

سراميك هاى مشكى براق اين روز ها طرفداران بسيارى دارد كه در به در دنبال اين سراميك ها هستند. معمولا از نوع براق سراميك ها در آشپزخانه، حمام، دستشويى و مكان هايى كه آب بيشتر مصرف مى شود مورد استفاده قرار مى گيرد.

اما اين روز ها از انواع مات سراميك ها هم در مكان هاى اين چنينى بسيار استفاده مى شود. با پيشرفت تكنولوژى ديگر نياز نيست بر اساس ساخت ابزار و وسايل آن ها را براى مكان هاى مناسب انتخاب كنيد، كافى است بر اساس سليقه اجناس مورد نظرتان را خريد كنيد.

براى خريد محصولات سراميكى براى تمامى نقاط منزلتان مى توانيد به فروشگاه هاى معتبر اين لاين كه در سراسر كشور وجود دارند مراجعه فرماييد.

فروش سراميك مشكى

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین رحمانیان
راه های ارتباطی با مشاور فروش:
شماره موبایل: 09103467032
پست الکترونیکی: hosienrahmanian6851@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سرامیک ۶۰*۱۲۰ | فروش سرامیک در ابعاد مختلف

در گذر زمان مصالح به کار رفته در صنعت ساختمان سازی و معماری پیشرقت قابل ملاحظه‌‌ای کرده است و با گذشت زمان شرکت ها و‌ تولیدکنندگان محصولات و‌ کالاهای مختلف برای